h.jobse FAMILIEBERICHTEN 19 Klaas de Witte Corrie Rentmeester-de Jonge Han van de Sande Maya de Klerk-Heijboer Jos de Jager j* Dien Aertssen - Voois OVERIGE BERICHTEN Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve vader en opa Het heeft ons heel erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2021. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Jan Rentmeester, kinderen en kleinkinderen Zierikzee, mei 2021 Maatje Adriana Versluis- de Bruin De ontelbare kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man en mijn unieke vader hebben ons ontroerd. Het was fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zovelen waren (en zijn) die met ons meeleefden en dat zovelen geraakt zijn door het overlijden van Han. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen. Het doet ons goed om te weten dat Han door zo velen werd gewaardeerd om wie hij was. Jozé en Michelle van de Sande Zierikzee, mei 2021 dpg Wij willen iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve (schoon)moeder en oma De leegte en het gemis blijven maar uw betrokken heid is voor ons een grote steun geweest. Louis de Klerk kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2021 COLOFON Familieberichten (deVi SeuneiL rrertei «mi een vomVjLj nfsckeid. Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Telefoon 0118-623359 www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 8 mei 2021 PM Hartelijk dank voor alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Kapelle, mei 2021 Geroerd en gesterkt zijn wij door de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en omi Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd zij was. Aangezien het voor ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kamperland, mei 2021 Je blijft in ons hart. Vergeten doen wij je niet. Op 31-3-2021 hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en grote oma Uw aanwezigheid, uw kaart of telefoontje zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor onze welgemeende dank! Kinderen, klein- en achterkleinkinderen FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. madki lil familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Slager Uitvaartzorg tfettée ttollemeuü Sieter Slyer Dejut Alter*. Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen Overlijden melden: 0800 8192 Inlichtingen: 06 109 707 36 mfK^asde*. slager www.nitvaavtverzorgingdenbesteii.iil Blauwedijk 5,4331JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere Betrokken, dienstbaar en professioneel Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 overtoom-groen.nl uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 47