18 FAMILIEBERICHTEN Ad Bevelander Adriaan Leendert Bevelander Toon van Dijke Nel van Dijke- Joziasse 'Rietje CevaaC- NVagenaar Leonardus de Nooijer O Wim Boel Ad Maria Engelina Theresia Daane DANKBETUIGING Jan Bornet Kees de Klerk Kees de Groot r Leo Jan Labruijère Het leven is overgegaan in herinneringen. Verdrietig zijn wij omdat we hem gaan missen. Broer van: Stien Tavenier - Bevelander, zwager van: Corrie Bevelander - Dekker, Neven en nichten Vlissingen, 30 april 2021. Wilhelmus Maria Albertus 14 mei 1936 t 05 mei 2021 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, stoere en zorgzame vader, schoonvader, trotse opa en overopa weduwnaar van Tonny Bevelander-Meerman Poortvliet, t Middelburg, 7 januari 1925 30 april 2021 Christien en Janf Bianca en René, Esmee, Lara en Lars Jenny en Piet Wendy en Bart, Sylvana en Patrick Leny Leo en Joke Pascal en Joyce, Daniël Correspondentieadres: J. Schaalje-Bevelander Marga Klompélaan 16,4385 JL Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Langs deze weg willen wij u graag bedanken voor uw medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze (overgroot-, groot- en schoon-) vader en (overgroot-, groot- en schoon-) moeder en Kinderen en (achterkleinkinderen Middelburg, 8 mei 2021 Jo de Bakker Wij danken iedereen voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, maar uw aanwezigheid, medeleven en kaarten hebben ons goed gedaan. Els de Klerk - van Kleeff Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2021 uut Goes Hartelijk dank voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Namens de familie Arnemuiden, mei 2021 Onze oprechte dank voor al uw blijken van medele ven, de vele kaarten, brieven en telefoontjes die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd hij was. Antonia Labruijère Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, mei 2021 zaterdag 8 mei 2021 Op wilskracht had je nog wel een tijdje door willen gaan. Helaas heeft het niet zo mogen zijn. Want na een rijk leven met veel wijsheid, kennis, liefde en creativiteit. Heb je de strijd op moeten geven, leder jaar zullen op 5 mei de vlaggen uithangen en de tulpen bloeien. En blijven we je herinneren als liefhebbende man, trotste pa, opa en apa Ankie Astrid en Endré Maureen Karlijn en Tom Rens Ingrid en Bart Joy, Mark en Sophie-May Gino Martin en Joanita Onze dank gaat uit naar de verzorgende van het ADRZ Goes afdeling F en de verzorgende thuis De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie adres: Prinsenlaan 59 4336 HJ Middelburg Duérmete nino duerme Duerme mi alma Duérmete lucerito uit: Siete Canciones populares Espanolas, Manuel de Falla, 5. Nana Verdrietig om het gemis hebben we afscheid genomen van onze lieve, levenskrachtige, zus, schoonzus, tweede moeder, tante en oudtante 4 augustus 1926 Bergen op Zoom 6 mei 2021 De herinnering aan haar warmte, betrokkenheid en muzikaliteit zijn ons dierbaar. Loes en Jacques t van Dommele-Daane Marloesvan Dommele Janine en Hans Hopmans-Van Dommele Esther en Robin Hamersma-Van Dommele Francine, Maurits Hamersma Arnold en Hannelore Daane-Elfring Gerard t en Elly Daane-Flipsen Enny t en Frans Dekkers-Daane Els en Percy Zax-Daane Kinderen, schoon- en kleinkinderen Veel dank en waardering gaan uit naar Erzsébeth Huszar en Julia Gal voor hun liefdevolle zorg voor Maria gedurende de afgelopen jaren. Het afscheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: esther.hamersma@gmail.com Korte Parkstraat 14,4611 CV Bergen op Zoom Wij danken u hartelijk voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en lieve opa Annie de Bakker-van Puijvelde kinderen en kleinkinderen Hulst, mei 2021 Zij die wij liefhebben en verloren, zijn niet meer waar zij waren, maar altijd waar wij zijn. Mensen, bedankt. Yolanda Rooth Vlissingen, mei 2021 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Voor de vele kaarten, bloemen en de erehaag is wel gebleken wat mijn geliefde man, onze pa, opa en overgroot opa voor iedereen heeft betekend. Dankjewel daarvoor. Corrie de Groot - Knuist Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, 8 mei 2021 De vele kaarten, brieven, telefoontjes en persoonlijke berichten met mooie herinneringen en troostende woorden waren hartverwarmend en voor ons een grote steun in een moeilijke tijd. John en Sandra Remy en Amber Luuk -Annelies en Sam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46