IJ Leo Marijs FAMILIEBERICHTEN 17 cfatffleuniricA/ Adriaan Boonman Pieternella Sinke-Luteijn Mattie Goormachtig William van Doorsselaer (64) ia - Adrie - B OVERLEDEN Leo Marijs Verdrietig hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Mattie was als vrijwilligster werkzaam op de Clasina- straat. Zij was een zeer betrokken vrijwilligster die altijd klaar stond om te helpen. Ze heeft heel veel voor de cliënten betekend. We gaan Mattie enorm missen. Wij wensen de naasten van Mattie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers, Thijs van der Feen, locatiemanager SVRZ 't Gasthuis Angela Bras, bestuurder SVRZ Zijn levenspad hoefde niet doodlopend te zijn Als hij had durven omkeren Hij leefde zijn eigen leven is overleden Hij is in stilte gecremeerd Olga Buijsse - Dellaert -SjhMA Kom mee en kijk, achter de dijk, daar ligt een land, m'n Zeeuwse land, waar 't koren groeit, de klaproos bloeit, heb ik gestoeid, ben ik opgegroeid. Tekst: Piet Brakman Hij stond nog volop in het leven. Na een kortstondige ziekte nemen we met veel verdriet afscheid van mijn lieve levenslustige man, onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en zwager (/ïrXl/iMm £$ra/n echtgenoot van Anneke de Bruijne Nieuwvliet, Brugge, 23-09-1949 05-05-2021 Cadzand: Anneke de Keuninck - de Bruijne Nieuwvliet: Helma en Omar Rafael Cadzand: Jacco en Mariska Laure Breskens: Francien de Bruijne Lange Strinkweg 1 4506 JG Cadzand Helaas zal de afscheidsdienst en aansluitend de begrafenis in Nieuwvliet wegens de coronaregels in besloten kring plaatsvinden. Geheel onverwacht is overleden mijn broer, onze zwager en oom Ovezande, 8 juli 1943 - f Ovezande, 3 mei 2021 Namens de familie Correspondentieadres: Westerguitedijk 1,4451 RJ Heinkenszand De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 8 mei 2021 PM Tot het einde toe van het leven genietend en plannen makend voor de nabije toekomst met passie voor de jacht is heengegaan weduwnaar van Elly Marijs In de leeftijd van 81 jaar. Een woord van dank aan de huisartsenpraktijk van Dr.Aalbers, de thuiszorg, het Bit-team Walcheren en hetADRZ voor de liefdevolle verzorging. Serooskerke, 30 april 2021 Correspondentieadres: Bisschopstaat 33 4353 BN Serooskerke De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. We zijn verdrietig na het horen van het overlijden van onze jachtmaat Wij wensen alle betrokkenen sterkte met dit verlies. Aagtekerke, Jan Maljaars en Eric Maljaars. Met droefheid, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat de Heere van ons weggenomen heeft onze innig geliefde moeder, oma en overoma sinds 30 mei 2014 weduwe van Karei Pieter Sinke in de leeftijd van 81 jaar Sterke de Heere ons in dit grote verlies Els en Henk Dingemanse-Sinke John en Francien Sinke-van de Vreede Sjaak en Cobie Sinke-de Hamer Corine en Wim Kruijsse-Sinke Peter en Dianne Sinke-Borgo Marco en Mathilda Sinke-Lokerse Matty en Rien Eversdijk-Sinke Bram en Lenny Sinke-Sinke Klein- en achterkleinkinderen 6 mei 2021 Willem Kosterlaan 41,4413 CP Krabbendijke De rouwdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats vanwege de huidige coronamaatregelen. U kunt de rouwdienst die wordt gehouden op D.V. woensdag 12 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke volgen via www.kerkdienstgemist.nl Uw condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. Wij zijn huisarts Wuljfelé en de zorgmedewerkers van Ter Weel, team De Hinkelehof dankbaar voor de liefde volle zorg. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Dankbaar voor al het goede wat zij ons heeft gegeven, nemen wij met verdriet afscheid van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Huub Buijsse 123-12-2013 IJzendijke, 08-08-1932 t Sluis, 06-05-2021 Oostburg Celien en Hans Verweij - Buijsse Karin en Harrie, Krijn, Nard René en Andrea, v Martin en Ilse, Sewis, Wibaut Nispen Annemarie en René Leijdekkers - Buijsse Stijn Gijs en Mickey Leontien en Sepehr Anne en Pai Aardenburg Harold en Marga Buijsse - de Milliano Jurgen en Roxanne Joy en Erik, Juna, V Jolien en Thijs Gouda Ronald Buijsse en Jeanine Hendrikx f Rick Sandra IJzendijke Mare Buijsse Marieke Lowie Wageningen Carla Buijsse en Coen Akkerman Nienke Hanneke Silke Het afscheid van ma zal in besloten kring plaatsvinden. Aansluitend begeleiden wij ma naar haar laatste rustplaats naast pa, op de begraafplaats in IJzendijke. Onze dank gaat uit naar het personeel van Rozenoord. Wij hebben veel respect voor de zorg en aandacht die zij ma hebben gegeven. Correspondentieadres: Familie Buijsse - Dellaert p/a Zuidzandsestraat 25,4501 AL Oostburg n n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45