9 zaterdag 8 mei 2021 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week op. Tekst Sophie Stockman, foto Anne Hana Hangt zijn schilderij op voor kunstroute Wal-Art van HulstArt Locatie: De stadswallen van Hulst Tijdstip: 13.00 uur II Ik ga mijn eigen schilderij plaatsen op de wallen van Hulst, met uitzicht op de basiliek. Dit is een ouder werk, het is de kathedraal van Orleans. Zo gauw de bibliotheek weer open gaat, heb ik daar ook een expositie. Die gaat puur over de basiliek van Hulst. Ik heb diverse cursus sen gevolgd in tekenen en schilderen. Ik zit nu voor het vijfde jaar op d'Academie in Sint-Niklaas en ben lid van HulstArt. Toen we hier in Hulst kwamen wonen, kwam ik in aanraking met de mensen van de kunst club. Mijn vrouw is in Hulst geboren en getogen, we zijn dichter bij familie komen wonen." Technicus ,,Ik kom zelf oorspronkelijk uit Zuid-Hol land en ben technicus van huis uit. Ik heb de Technische School in Dordrecht gedaan en heb mijn vrouw leren kennen op de bruiloft van een medescholier uit Koe wacht. Ik heb uiteindelijk een bijzonder beroep gekregen: technisch voorlichter. Daar zijn er niet zoveel van en daar had ik die technische opleiding echt voor no dig. Als je heel grote bouwwerken hebt, is daar belangstelling voor en worden er op de bouwplaats rondleidingen gegeven en uitleg Daar komen veel mensen op af en ook veel technici met vragen. Als je een héél groot bouwwerk hebt, heb je ook een infocentrum. Met een filmzaal erbij en noem maar op. Bij de bouw van de Storm vloedkering ben ik in het vak gerold en woonden we tijdelijk in Zierikzee. Ik heb mijn werk met verve gedaan tot aan mijn pensioen. De Hogesnelheidslijn was mijn laatste project." GO VAN DE STRAAT r j'. Ik ontmoette mensen van de kunstclub'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 37