dpg •|l' FAMILIEBERICHTEN 19 J? Corrie Rentmeester-de Jonge Klaas de Witte DANKBETUIGING Jan Labruijère familieberichten zaterdag 8 mei 2021 Graag willen we u danken voor uw medeleven, de prachtige bloemen, de mooie kaarten en troost die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat hij door zo velen werd gewaardeerd om wie hij was. Irene Nelly en Peter Quinten Yevkeni en Cilla Hoek, mei 2021 Onze oprechte dank voor al uw blijken van medele ven, de vele kaarten, brieven en telefoontjes die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd hij was. Antonia Labruijère Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, mei 2021 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Jan Rentmeester, kinderen en kleinkinderen Zierikzee, mei 2021 Jo de Bakker Hartverwarmend waren alle kaarten, brieven, bloemen en uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze echtgenoot, vader, schoonvader en opa Johnny van Hoove - Sjoon - Door de overweldigende hoeveelheid liefdevolle reacties is het helaas niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Wilt u deze dankbetuiging als zodanig beschouwen. Danielle Femke Evert-Jan - Joost, Lars, Wout Bob Hulst, mei 2021 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve vader en opa Het heeft ons heel erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2021. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media ZV AT' Wij danken u hartelijk voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en lieve opa Annie de Bakker-van Puijvelde kinderen en kleinkinderen Hulst, mei 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137