18 FAMILIEBERICHTEN 7 Jf Jf OVERLEDEN Olga Buijsse - Dellaert lemma V t(/ir*a/ixzm (SoMeli& 5?endrikus Henk Cecile Eugenie Marie Onderdonck William van Doorsselaer (64) We wensen Harry alle sterkte toe. We zijn er voor je. Pa en ma in herinnering Theo Rozet in herinnering Andrea en Alex Peter en Ria Rian in herinnering Vera Paul in herinnering Frank en Ellen kinderen en kleinkinderen Toch nog onverwacht, vernamen we het verdrietige nieuws dat tante Gemma is overleden. Bij tante Gemma waren we altijd welkom. Ze was ook graag overal bij. Tante van de lach en de traan. Ze kon enorm genieten, maar ook gemakkelijk huilen. Klooster, Lamswjerde, en alles wat daar mee te maken had vond ze "eel veel schoon". De vele momenten bij ons Zeef en Gerard zijn enkele van de vele mooie herinneringen. Kom mee en kijk, achter de dijk, daar ligt een land, m'n Zeeuwse land, waar 't koren groeit, de klaproos bloeit, heb ik gestoeid, ben ik opgegroeid. Hij stond nog volop in het leven. Na een kortstondige ziekte nemen we met veel verdriet afscheid van mijn lieve levenslustige man, onze lieve vader, schoonvader, trotse opa en zwager fiïrasn echtgenoot van Anneke de Bruijne Nieuwvliet, 23-09-1949 Brugge, 05-05-2021 Cadzand: Anneke de Keuninck - de Bruijne Nieuwvliet: Helma en Omar Rafael Cadzand: Jacco en Mariska Laure Breskens: Francien de Bruijne Lange Strinkweg 1 4506 JG Cadzand Helaas zal de afscheidsdienst en aansluitend de begrafenis in Nieuwvliet wegens de coronaregels in besloten kring plaatsvinden. PETRUS GEIJSELS Zijn levenspad hoefde niet doodlopend te zijn Als hij had durven omkeren Hij leefde zijn eigen leven is overleden Hij is in stilte gecremeerd zaterdag 8 mei 2021 ZV ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Dankbaar voor al het goede wat zij ons heeft gegeven, nemen wij met verdriet afscheid van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Huub Buijsse 123-12-2013 IJzendijke, 08-08-1932 t Sluis, 06-05-2021 Oostburg Celien en Hans Verweij - Buijsse Karin en Harrie, Krijn, Nard René en Andrea, V Martin en Ilse, Sewis, Wibaut N ispen Annemarie en René Leijdekkers - Buijsse Stijn Gijs en Mickey Leontien en Sepehr Anne en Pai Aardenburg Harold en Marga Buijsse - de Milliano Jurgen en Roxanne Joy en Erik, Juna, r Jolien en Thijs Gouda Ronald Buijsse en Jeanine Hendrikx Rick Sandra IJzendijke Mare Buijsse Marieke Lowie Wageningen Carla Buijsse en Coen Akkerman Nienke Hanneke Silke Het afscheid van ma zal in besloten kring plaatsvinden. Aansluitend begeleiden wij ma naar haar laatste rustplaats naast pa, op de begraafplaats in IJzendijke. Onze dank gaat uit naar het personeel van Rozenoord. Wij hebben veel respect voor de zorg en aandacht die zij ma hebben gegeven. Correspondentieadres: Familie Buijsse - Dellaert p/a Zuidzandsestraat 25,4501 AL Oostburg I 3T3 Tekst: Piet Brakman echtgenoot van Martina Geijsels-Thomaes Sluis 7 oktober 1938 Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Terneuzen 5 mei 2021 Vlissingen Carin Frederique Oostburg Rudy Jill Lois Jill Jan-Kees Correspondentieadres: Axelsestraat 130,4537 AP Terneuzen De uitvaartplechtigheid zal door de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit! Bedroefd, maar dankbaar dat aan haar lijden en strijden een eind is gekomen, geven wij u kennis dat, omringd door haar dierbaren, is overleden, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Franciscus Maria Ghislain de Jaeger Heille (Sluis), 10 april 1940 Breskens Oostburg t Breskens, 5 mei 2021 Frans de Jaeger Hannie de Jaeger en Sjaak de Bruijne Martine Jurian Breskens Petra de Jaeger en Jacco Wondergem Maxime en David Ayve Serge Correspondentieadres: Spuiplein 43-202 4511 AP Breskens Wij nemen afscheid in besloten kring van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgroot oma in aula De Nachtzon, gevolgd door de crematie. Cecile keert terug naar huis. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Condoleren kan ook op www.denachtzon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136