'ALS IK THUISKOM, HEBBEN WE WAT IN TE HALEN' BY De Liefde 'In mijn eentje wakker worden, dat vind ik nog steeds het moeilijkste. Dat ik niet lekker tegen Carmen aan kan liggen. Wel vijf keer per dag bel len of facetimen Carmen en ik met elkaar. We bellen sowieso altijd als ik wakker word en voordat zij gaat sla pen. Voor mijn werk als projectmana ger in de kassenbouw ben ik in totaal ongeveer tien maanden per jaar in het buitenland. Ik reis de hele wereld over: van Amerika tot Rusland, van het Midden-Oosten tot Japan. Carmen vindt het soms best moeilijk als ze ziet dat haar vriendinnen leuke dingen doen met hun man, terwijl ik heel ver weg ben. Ze is het inmiddels gewend, maar ze zou liever hebben dat ik ook gewoon elke dag thuis ben. Lekker samen boodschappen doen, koken, tv kijken. Om de vijf weken ben ik tien dagen thuis. Dan proberen we leuke dingen te doen, voor zover dat gaat in coronatijd. Normaal gesproken gaan we graag naar het café of naar een strandtent van vrienden. Ik boek altijd een nachtje een luxe hotelkamer in een stad ergens in Nederland. We gaan dan lekker winkelen. En twee keer per jaar gaan we samen op vakantie. Ik ken Carmen al sinds mijn jeugd, we komen uit hetzelfde dorp. Ik vond haar vroeger al heel aantrekkelijk. Ze is klein, blond met bruine ogen en ze is altijd vrolijk. Maar ze zag mij niet staan. Carmen kwam uit een keurig middenstandsgezin, ik woonde in een volks buurt en werkte als portier bij de plaatselijke Daaf (53) verblijft tien maanden per jaar in het buitenland. Daar is zijn vriendin Carmen (49) niet blij mee. discotheek. Jaren later, we waren inmiddels allebei getrouwd, kwamen we elkaar weer tegen op een verjaardagsfeestje. We bleken allebei in dezelfde - keurige - wijk te wonen en kwamen hierdoor terecht in dezelfde vrien dengroep. Na het verjaardagsfeestje waar we gezellig met elkaar hadden gepraat en gebor reld, kreeg ik een sms: Het is beter dat we bij elkaar uit de buurt blijven, als we een borreltje op hebben. Maar we bleven elkaar berichten sturen en twee maanden na het feest spraken we af op een parkeerplaats in het bos. Met een flesje wijn zaten we in mijn auto en daar hebben we voor het eerst gezoend. We waren smoorverliefd en hadden allebei geen goede relatie meer met onze partners. Mijn ex en ik waren op elkaar uitgekeken en voelden geen genegenheid meer voor elkaar. Carmen scheidde van haar man, ik van mijn vrouw. Vanwege mijn kinderen zijn Carmen en ik pas twee jaar later gaan samenwonen. We zijn nu zo'n tien jaar bij elkaar. Als ik in Europa aan het werk ben, komt Carmen weleens een weekendje naar mij toe. Dat is heel fijn, want ik ben nog steeds gek op haar. Dat we door mijn werkreizen minder vaak seks hebben, ervaren we allebei niet als een probleem. We zijn geen 22 meer, maar als ik thuiskom hebben we wel wat in te halen. Soms verlang ik naar een baan dichter bij huis. Maar ik vind mijn werk leuk, ik heb veel vrijheid en het verdient heel goed. En ik weet zeker dat geen man zo blij is om thuis te komen van zijn werk als ik.' De echte naam van Daaf is bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl 40

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 120