dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Cornelia Zuijdweg Corrie Zuijdweg Cornelis Goudzwaard -ll1 - Corrie - Cees Kees Hollestelle familieberichten Niemand van ons leeft immers voor zichzelf en niemand sterft voor zichzelf Want als wij leven, leven wij voor de Heere en als wij sterven, sterven wij voor de Heere. Of wij dan leven of sterven, wij zijn van de Heere. Romeinen 14: 7-8 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten en gedachten van ons is heengegaan Schore, 19 maart 1932 - f Goes, 4 mei 2021 Moeder van: Cees Nikerk Oma van: Corieke en Joey Marijn Opoe van: Lily-Roos en Jazzy Vriendin van: Jo van Liere Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel, Schenge 2 te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Albardastraat 28,4463 VZ Goes De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Na 18 mooie jaren en 18 maanden liefdevolle verpleging in Ter Weel, Schenge 2, is overleden mijn lieve vriendin in de leeftijd van 89 jaar. In liefdevolle herinnering. Jo van Liere Ambachtsstraat 7,4431 BC 's-Gravenpolder DANKBETUIGING Wij willen u hartelijk danken voor de overweldigende blijken van medeleven, de vele bezoekjes, kaarten en lieve woorden, zowel tijdens het ziek zijn als na het overlijden van onze lieve vader en opa Het heeft ons diep geraakt en gesteund in deze moeilijke tijd. Johan en Jeanine Loura en Jan Marja en Leonard en kleinkinderen Oosterland, mei 2021 Het gemis zal altijd blijven. De steun en het medeleven na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Ria Hollestelle-Dekker, kinderen en kleinkinderen. Middelburg, mei 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. media Metfamilieberichten.nl kuntu op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. vrijdag 7 mei 2021 PM Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl t» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45