16 FAMILIEBERICHTEN Marinus Boudens Adriana Toontje Diederika Minderhoud - Both Jeanne Spcü) - Hendrlkse - Rinus - Mattie Goormachtig "&>las.lus Florence Mowtewarie vrijdag 7 mei 2021 OVERLEDEN Sterven is niets anders dan verhuizen van de buitenwereld naar het hart van de mensen die van je houden. Dankbaar dat hij niet heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Weduwnaar van Cornelia Maria Verkaart 23 februari 1936 - f5 mei 2021 Oudorp: Hans en Ingrid Lise Milou Tessa Wilhelminadorp: Jeannette en Evert Sam Eejje Clara's pad 6,4451 HC Heinkenszand Door de huidige Coronamaatregelen zal de afscheids bijeenkomst op maandag 10 mei in besloten kring plaatsvinden. Een woord van dank aan huisarts mw. Bruijnzeel en de medewerkers van Thuiszorg Allévo voor de liefdevolle verzorging. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. Nu rouwen wij maar treuren niet. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Virginia Louisa Johanna Dorothea Helder-de Coninck -Gini- weduwe van Cees Helder *12 juni 1928 5 mei 2021 Theo en Nelleke Sandra en Peter, Nicky, Tim Danny en Aurélie Sylvia en René Bas en Telenn Pim en Paula, Finn Correspondentieadres: Heernisseweg 27, 4461 PR Goes De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel, huiskamer Schenge 3 voor de liefdevolle verzorging. Geschokt en verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriendin We wensen Leo en de kinderen veel sterkte toe. Mieneke Theune Janny Baas Arnemuiden, 4 mei 2021 Maai goormachtig Wij willen Leo kinderen en kleinkinderen veel sterkte wensen. Wim Leo Klaas Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij als de zon, de zee en de golven. Sterk en dapper is overleden onze lieve, trotse vader, opa en overgrootvader - Floor - 25 maart 1940 t 3 mei 2021 Sinds 11 oktober 2020 weduwnaar van Suus Montenarie-Boogaard Marianne en Henrique Pais-Montenarie Bianca en Jamie Floris en Gacinta Jan Montenarie en Janet Priem Samantha, Jailyn Ashley en Rudsel, Maleah, Dilysho Nicky, Sjors Correspondentieadres: Fam. Pais, Lingestraat 17, 4335 NZ Middelburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Floor Montenarie Wij wensen de (klein)kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Jan en Sarie, Jans, Henny en Adrie, Peter en Ina, Jelle en Riet, René en Evelien, Johan en Ineke, Johan en Anke, Joke, Karin, Nel, Bert, Jaap en Sannie Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat is overleden onze dierbare moeder en betrokken oma Sinds 31 oktober 2018 weduwe van Jacob Dingenus Pieter Minderhoud Melissant, 26 november 1931 f Oudelande, 3 mei 2021 Gert-Jan Monique Minderhoud - Verwijs Jim en Luciane Dave Onze dank gaat uit naar Team de zak van Allévo en het Huisartsenteam Zorg op Zak voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Zweemersdam 1,4436 RP Oudelande Naar de wens van de overledene heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. 'Ik wil naar huls.' Wij zijn verdrietig dat is overleden, doch bovenal dankbaar voor al haar liefde en goede zorgen gedurende haar lange leven §jaan Weduwe van Bart Spuij Vlissingen, 28 augustus 1924 t Goes, 4 mei 2021 Den Haag: Gertjan Spuij Simone Spuij-Fraaij Jonathan en Maaike, Eloise Tobias Daniel Goes: Ineke Easthope-Spuij Dave Easthope Michael en Debby, Logan John Correspondentieadres: Ruisdaelstraat 15,4462 AC Goes De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden op maandag 10 mei. Bijzondere dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging die zij heeft gekregen van de medewerkers van Ter Weel, Abbekindershof 2 in Goes. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44