Carlos Tieleman FAMILIEBERICHTEN 17 Carlos Tieleman Carlos Jacoba Sinke OVERLEDEN Kees van den Bosse Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder jou, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn echtgenoot van Nini Wiskerke Axel, 8 maart 1942 t Terneuzen, 3 mei 2021 Lieve schat, wat zullen we je missen. Nini Tieleman-Wiskerke Manon en Joris Lowie en Yentry Karlijn Benedictijnerstraat 8 4553 CS Philippine Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend, oud-lid en medeoprichter van onze samenwerking, Carlos Tieleman Mede dankzij zijn inspiratie zijn wij uitgegroeid tot een hecht samenwerkingsverband, dat kwaliteit hoog in het vaandel heeft. Wij wensen Nini, Manon en Joris, Lowie en Karlijn veel sterkte toe met het gemis van deze aimabele man, vader en grootvader. De gezamelijke mosselrestaurants Philippine Carlos Carlos Tieleman Kiwanis Carolien Remijnse Na een lang en gezond leven is vredig van ons heen gegaan onze moeder en oma 10.9.1927-3.5.2021 Weduwe van Comelis Pieter Carels •f1988 Brasschaat (B) Peter Carels f1996 Marianne Carels-van Oord Cees Anna Schoten (B) Ans Carels Schoten (B) Ina Carels Lizzy en Willem Valerie We nemen afscheid van haar in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5,4623 RE Bergen op Zoom, op maandag 10 mei om 15.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentie: info@anscarels.com cccarels@gmail.com We willen onze waardering uitspreken voor allen op Landgoed Rijckholt die haar in de laatste fase van haar leven zo goed hebben verzorgd. Te leven is een gunst. Te weten hoe, een kunst Toon Hermans Een mooi mens, levensgenieter en gastheer pur sang is heengegaan. Zoveel van jou geleerd. Rust zacht, lieve Carlos. Joris, Manon en team Auberge des Moules Wij zijn geschokt door het onverwacht overlijden van onze [golfjvriend Dankbaar zijn wij voor zijn altijd aanwezige humor, vrolijkheid en positieve instelling. Wij zullen hem erg missen. Nini en de gehele familie wensen wij heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Ko Everaert,Joep Fassaert,Jan Hoefman, Akuen Liu, Ed Rethans, Piet Verschelling Marietje Mientjes COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten donderdag 6 mei 2021 Uit ons midden is weggenomen onze broer en zwager weduwnaar van Bets Janse Sterke de Heere onze families in het verlies Oost Souburg Ko van den Bosse Mien van den Bosse de Bruine Oost Souburg Nelly van den Bosse (in herinnering) Jan Kaljouw Bedankt voor de vele mooie momenten, die we samen hebben kunnen beleven. We zullen je missen, grote vriend. Liduina Frank en kinderen Carlos is als mede-oprichter jarenlang een bijzonder gewaardeerd lid van de Kiwanis Club Zeeuws Vlaanderen geweest. Zijn humor, maar ook serieuze inbreng, maakten hem tot een bijzonder lid. ZEEUWS VLAANDEREN Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega We zullen haar spontaniteit en gezelligheid missen in het Servicecentrum. Wij wensen haar familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Namens alle collega's van SVRZ Angela Bras, bestuurder SVRZ "Laat me, laat me mijn eigen gang maar gaan", nou dat heb je gedaan. Met alle kracht die je in je had. Jezelf zoveel ontzegt, maar je zei steeds: "laat me mijn eigen gang maar gaan" Trots op wie je was en dankbaar voor alles wat je voor ons hebt gedaan, laten we je in liefde gaan. Een bijzondere moeder, oma en vriendin is heengegaan Nijmegen, 24 januari 1924 Zaamslag, 27 april 2021 Marleen en Anneke Geertjan en letje Menno en Marcella Sjoerd en Marre Jaapten Herman Correspondentieadres: Molenweg 9 8355 AS Giethoorn Vanwege de huidige omstandigheden heeft de uitvaart van Marietje in besloten kring plaatsgevonden. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55