16 FAMILIEBERICHTEN Mattie Goormachtig-van Belzen Carlos Tieleman Mattie Goormachtig donderdag 6 mei 2021 Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maai *18 oktober 1950 Arnemuiden f 4 mei 2021 Leo Goormachtig Monique Carlo en Andrea Cailyn Lewis Tack Ricardo Prinses Margrietstraat 6 4341 GH Arnemuiden De afscheidsdienst zal op maandag 10 mei in besloten kring worden gehouden. De begrafenis, waar u welkom bent, zal omstreeks 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Verdrietig zijn wij, omdat uit ons midden is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Maai (Mattie) Joos en Ina Neel en Hannes Christien (in dierbare herinnering) en Wim Jan Jannie Krina en Johan Casper en Carina Adrie en Marian Ineke en Piet Neven en nichten Wij wensen Leo, Monique, Carlo en Andrea, Ricardo, Cailyn en Lewis, veel sterkte toe. Arnemuiden, 4 mei 2021 Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van de moeder van onze goede vriend Ricardo. Mattie Goormachtig Wij wensen de familie vrienden veel sterkte toe. Mitchell Tamara Theo Angela Vincent Eline Andrea Dennis Nick Vito Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve Bure Maai Wij wensen buurman Leo, Monique, Carlo, Ricardo en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies Arnemuiden: Bertus en Nel Siereveld Jolanda en Wilfred Arno en Ans Wilma en Pieter-Willem Joop en Annemarie Bert-Jan en Eline en kinderen Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zou zijn als jij Was de wereld niet zo arm Met intens verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Louise Henriëtte Schnepf-Portier - Wies - Sinds 18 december 1990 weduwe van Wim Schnepf Batoeradja, 7 december 1927 t Kloetinge, 3 mei 2021 Wij zijn heel dankbaar voor alles wat ze ons heeft gegeven en dat wij de laatste dagen samen met haar hebben kunnen doorbrengen. Ilona en Piet-Jan Michael en Lima Bryan en Lise Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 26,4462 SX Goes De begrafenis zal op zaterdag 8 mei in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega Carolien Remijnse We zullen haar spontaniteit en gezelligheid missen in het Servicecentrum. Wij wensen haar familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Namens alle collega's van SVRZ Angela Bras, bestuurder SVRZ Met veel leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend, oud-lid en medeoprichter van onze samenwerking, Carlos Tieleman Mede dankzij zijn inspiratie zijn wij uitgegroeid tot een hecht samenwerkingsverband, dat kwaliteit hoog in het vaandel heeft. Wij wensen Nini, Manon en Joris, Lowie en Karlijn veel sterkte toe met het gemis van deze aimabele man, vader en grootvader. De gezamelijke mosselrestaurants Philippine Carlos is als mede-oprichter jarenlang een bijzonder gewaardeerd lid van de Kiwanis Club Zeeuws Vlaanderen geweest. Zijn humor, maar ook serieuze inbreng, maakten hem tot een bijzonder lid. Kiwanis Het was zo fijn, zo vertrouwd, om jouw vriendin te zijn. Jou te missen doet zo 'n pijn. Het zal zo zonder jou, nooit meer hetzelfde zijn. Verdrietig maar dankbaar voor alle mooie tijden die we met elkaar mochten delen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin Onze gedachten zijn bij Leo, Monique, Carlo en Andrea, Ricardo en haar kleinkinderen. Karei Oele (in herinnering) Lina Oele Jacco Oele Annemarie Oele PM ZEEUWS VLAANDEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44