O 12 FAMILIEBERICHTEN PETER GEUZE Catholina Marie Duininck OVERLEDEN mevrouw 'Cato' Corné Franse 20 JUNI 1969-1 MEI 2021 Karin Nikky en Gino Sam, Jur en Renske Maria Joostzina Goossen-Francke Als je me zoekt... Ga naar daar waar de golven breken, Naar daar waar de zee de aarde kust. Piet is aan zijn volgende reis begonnen. Wij hebben hem in liefde losgelaten. Ir. Pieter Jozias Reinier Jansen Retranchement, 20 juli 1942 Breskens, 2 mei 2021 Els Moerland Pascal Jansen Linda en Paul Puister Sanne en Jan Jeroen, Tijl en Sabijn, Marleen en Peter en kleinkinderen De plechtigheid vindt vrijdag 7 mei in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Dr. Broodmanstraat 53 4511 EP Breskens dinsdag 4 mei 2021 ZV Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van de heer Marcel Jozef Goethals f 08-12-1985 Sint-Kruis, 19 april I934 f Aardenburg, 30 april 2021 Oostburg Janneke Goethals en Henk Bondewel Angelique Aardenburg Johan f Goethals en Trudy Roos Mario en Jessie Elina Patricia en Jakko Jakira Leza Aardenburg Gislain Goethals en Ingrid Verpraet Angelo en Goldy Ayden Ricardo en Shelly Zierikzee Edith Goethals en Leo Pankow Desirée en Mario Esmeralda Samantha en Stef Bella Rémon Adegem Monique Goethals en Franky Decock Vicky en Michael Leontine Milan Benito en Kyana Soraya en Nick Terneuzen Ingrid Goethals en Andreas Buchwitz Glenn en Samantha Morris Mike en Michelle Riley Correspondentieadres: Tuimelsteenstraat 7 4527CP Aardenburg Wegens de maatregelen betreffende het virus Covid-19 nemen wij afscheid van moeder, oma en overgrootoma in besloten kring op donderdag 6 mei 2021 in de NH Kerkte Sint-Kruis. Na de uitvaartdienst worden onze ouders herenigd op de begraafplaats aldaar. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Ik heb geen spijt van ons verleden, van alles, wat wij altijd samen deden Er is maar één ding dat me spijt Dat ik jou moet missen, voor altijd Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn steun en toeverlaat en onze bonusvader in de leeftijd van 61 jaar. Monique Franse - van den Brink Fedde en Karin Ludo Benthe Goes, 1 mei 2021 Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv t.a.v. familie Franse Postbus 2283,4460 MG Goes De Woord- en Gebedsdienst zal plaatsvinden in besloten kring op zaterdag 8 mei om 12.00 uur in de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat 9 te Goes. U kunt de dienst meebeleven via: www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister Een afscheidswals aan de waterlijn Laten we dansen aan zee Wij nemen in besloten kring afscheid van Peter. Correspondentieadres: Hoefbladstraat 28 4451 TL Heinkenszand Dankbaar voor alles wat zij in haar lange leven voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve, bijzondere moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 13 februari 1993 weduwe van Jacob Goossen 's-Heer Arendskerke, 7 januari 1928 f Middelburg, 30 april 2021 We zullen haar missen. Bora Folcherts-Goossen Koos Folcherts Thomas en Heieen Simone, Maurice, Elisabeth,Joséphine Marianne Gahr-Goossen Helmut Gahr Andreas enValeska, Timon,Marek Martin Barbara, Jensen, Neela Kees Goossen Wilma Goossen Coen Bulte, in herinnering Robert en Wenxuan Maurits Paul Goossen Correspondentieadres: M. van Reigersbergstraat 314352 AK Gapinge De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden op donderdag 6 mei. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Serooskerke (W).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54