.V FAMILIEBERICHTEN 13 Ir. Pieter Jozias Reinier Jansen Willem Marinus Markusse Wim Leendert Johannis Nijsse Leendert Johannis Nijsse Anna de Vriend - Barentsen Joke Boonman - Jacobs Retranchement, Breskens, 20 juli 1942 2 mei 2021 Els Moerland Pascal Jansen Linda en Paul Puister Sanne en Jan Jeroen, Tijl en Sabijn, Marleen en Peter en kleinkinderen De plechtigheid vindt vrijdag 7 mei in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Dr. Broodmanstraat 53 4511 EP Breskens In de leeftijd van 93 jaar is, na een kort ziekbed, overleden onze geliefde zuster en schoonzuster Janna Meerman Sterke de Heer haar man, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen met dit pijnlijk verhes. Arnemuiden: J. Siereveld (in dierbare herinnering) G. Siereveld - van Belzen B.J. Siereveld (in dierbare herinnering) C J. Siereveld A. Lourense - Siereveld (in dierbare herinnering) C. Lourense (in dierbare herinnering) L. Siereveld (in dierbare herinnering) Colijnsplaat: H. Siereveld (in dierbare herinnering) P. Siereveld - van Belzen (in dierbare herinnering) Bas en Riet N. Siereveld - Versluis (in dierbare herinnering) Arnemuiden: C. Meerman - Siereveld A. Meerman (in dierbare herinnering) D. de Meulmeester - Siereveld P. de Meulmeester E. Siereveld (in dierbare herinnering) Colijnsplaat: J. Siereveld L.L. Siereveld - de Regt J. Siereveld (in dierbare herinnering) T. Siereveld - Coppoolse Arnemuiden: G. Marijs - Siereveld C. Marijs (in dierbare herinnering) J. Siereveld E.A. Siereveld - van de Velde B. Siereveld P.H. Siereveld - de Regt neven en nichten Arnemuiden 30 april 2021 Leen Voor alle blijken van hartelijk meeleven door u aan ons betoond na het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame en altijd betrokken moeder en (over)oma Maatje Anthonetta Kuzee-Weststrate betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen (Achter)kleinkinderen Yerseke, mei 2021 dinsdag 4 mei 2021 PM Als je me zoekt... Ga naar daar waar de golven breken. Naar daar waar de zee de aarde kust. Piet is aan zijn volgende reis begonnen. Wij hebben hem in liefde losgelaten. Thuis, te midden van zijn drie dochters is overleden weduwnaar van letje Markusse-Tack 18 juli 1931 30 april 2021 Mineke en Peter Ricardo en Stephanie, Karlijn Greet en Bert Janneke en Alex Annette en Stephan Rien Paula Correspondentieadres: p/a Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes Wij hebben in gezinsverband afscheid genomen. Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie reeds plaatsgevonden. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Wolphaartsdijk 14 oktober 1932 Veere 1 mei 2021 Mia Nijsse-Knol Kees en Pauline Renée en Jonathan David Rolf en Christine Correspondentieadres: Rolf Nijsse Akker 30 3732 XH De Bilt Op woensdag 5 mei is ervan 18.30 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Leen te nemen in de rouwkamer bij Nieuw-Sandenburgh (met een eigen ingang direct naast de parkeerplaats), Sandenburghlaan 2a te Veere. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle zorg. Zorgzaamheid was jouw kracht. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze broer, zwager en oom We zullen hem in onze familiekring missen en wensen Mia, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe! Broers, zussen, zwagers, schoonzussen en neven en nichten van de familie Nijsse De zon gaat onder, maar haar warmte blijft. Na een mooi leven is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving rustig ingeslapen, onze zorgzame moeder, lieve oma en overoma Kees de Vriend, overleden 18-12-2020 Middelburg, 2 december 1926 Baarland, 2 mei 2021 Oosterbeek Nel de Vriend en Paul Broere Jelle Freek en Noelia, Lukas Middelburg Ria Dekker- de Vriend en Willem Dekker Wietse Eva en Rogier Driebergen Huib de Vriend en Caroline van de Veerdonk Schansstraat 4 4435 AJ Baarland De begrafenis zal in besloten kring te Baarland plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en allen die voor haar klaar stonden. Hartelijk dank voor alle mooie brieven, kaarten, bloemen en woorden die wij hebben ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, (schoon) moeder en enthousiaste oma Het heeft ons goed gedaan. Piet Boonman, kinderen en kleinkinderen Nisse, 4 mei 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45