12 FAMILIEBERICHTEN PETER GEUZE OVERLEDEN Corné Franse Corné Franse Corné Franse Karin Nikky en Gino Sam, Jur en Renske Peter Peter Geuze Maria Joostzina Goossen-Francke ^faria (^^ncisca 3j\ aria ibot dinsdag 4 mei 2021 PM Ik heb geen spijt van ons verleden, van alles, wat wij altijd samen deden Er is maar één ding dat me spijt Dat ik jou moet missen, voor altijd Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn steun en toeverlaat en onze bonusvader in de leeftijd van 61 jaar. Monique Franse - van den Brink Fedde en Karin Ludo Benthe Goes, 1 mei 2021 Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv t.a.v. familie Franse Postbus 2283, 4460 MG Goes De Woord- en Gebedsdienst zal plaatsvinden in besloten kring op zaterdag 8 mei om 12.00 uur in de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat 9 te Goes. U kunt de dienst meebeleven via: www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister Na een leven waarin hij veel voor ons heeft betekend is veel te vroeg van ons heengegaan onze broer, zwager en oom "Wat gaan we je missen." Matty en Rob van de Vijver - Franse Jeroen en Mieke, Mauk Frank en Irina, Mira Cora Franse Manon en Maarten Paula Rikki en Salvis Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van In onze herinnering zullen we hem herdenken als een verenigingsmens op wiens inzetje kon rekenen en bouwen. We wensen Monique, kinderen en familie veel sterkte toe de komende tijd. Corné, dank dat je tot de laatste minuut voor ons klaarstond. Stichting Rondom de Stenen Brug Vereniging... Rondom de Stenen Brug Een afscheidswals aan de waterlijn Laten we dansen aan zee 20 JUNI 1969-1 MEI 2021 Wij nemen in besloten kring afscheid van Peter. Correspondentieadres: Hoefbladstraat 28 4451 TL Heinkenszand No More Walks In The Wood We zullen onze vriend partner van onze Karin, enorm missen. Hij was ons fundament, als persoon en als bas in onze Vocal Group Smile. Wij wensen Karin en de kinderen veel sterkte. Feeb, Marjan, Conny, Ronald, Frank, Ingrid, Eric, Marjan, Jankees, Marina Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega, "Je trotseerde storm en golven, alleen had je de wind niet mee Wij wensen zijn familie en naasten, veel sterkte met dit grote verlies. Collega's van Actemium Dankbaar voor alles wat zij in haar lange leven voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve, bijzondere moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 13 februari 1993 weduwe van Jacob Goossen 's-Heer Arendskerke, 7 januari 1928 f Middelburg, 30 april 2021 We zullen haar missen. Bora Folcherts-Goossen Koos Folcherts Thomas en Heieen Simone, Maurice, Elisabeth, Joséphine Marianne Gahr-Goossen Helmut Gahr Andreas enValeska, Timon,Marek Martin Barbara, Jensen, Neela Kees Goossen Wilma Goossen Coen Bulte, in herinnering Robert en Wenxuan Maurits Paul Goossen Correspondentieadres: M. van Reigersbergstraat 314352 AK Gapinge De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden op donderdag 6 mei. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Serooskerke (W). Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons in haar zorgzaam leven heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en zus Deurne, 13 september 1931 Goes, 1 mei 2021 Jan en Nel Natasja en Danny, Jarne Suzanne en Pascal, Dominique, Sven, Fineley Mariska en Ronald, Cherelynn Gerard t Christine en Adri Sindy en John, Tirza, Ivar José Sjef en Coby Marco en Angelique, Fay, Jari Stefan Patrick en Judith Demi en Björn Tine Polt Sus Alex Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ "Ter Valcke" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Adenauerhof 44, 4463 GR Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 6 mei tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44