Illegale bank
30 TELEVISIE
DINSDAG
4 MEI
Kijkcijfers zondag 2 mei
S4
NPO1
NPO2
NPO3
4 RTL4
RTL7
RTL8
SBS9
(D Ziggo Sport
Comedy Central
£1 Eurosport
1.
Journaal 20.00 uur
NPO1
2.116.000
2.
NOS Studio Sport Eredivisie
NPO1
1.810.000
3.
VriendenLoterij De Winnaars
RTL4
1.289.000
4.
Formule 1 GP van Portugal
Ziggo Sport
1.275.000
5.
Onmogelijke Duetten
SBS6
1.219.000
6.
Half Acht Nieuws
RTL4
1.008.000
7.
De TV show
NPO1
967.000
8.
Deze quiz is voor jou
SBS6
855.000
9.
NOS Studio Sport
NPO1
832.000
10.
Hart van Nederland
SBS6
695.000
dinsdag 4 mei 2021
GO
De bankiers Walraven en Gijs van Hall (Barry
Atsma en Jacob Derwig) beginnen in 1942 een
illegale bank om het verzet tegen de Duitsers
te financieren. Op ingenieuze en spectaculaire
wijze weten de broers miljoenen uit de Neder-
landsche Bank te ontvreemden. Spannend
drama naar waargebeurde feiten.
Bankier van het verzet, 21.05, NPO1
05.55 Nederland in Beweging 06.10 MAX Ge
heugentrainer 06.30 NOS Journaal - Goede
morgen Nederland (Doorl. herh.) 10.15 Neder
land in Beweging 10.30 NOS Journaal 10.40
MAX Geheugentrainer 11.00 NOS Journaal 11.15
Tijd voor MAX 12.00 NOS Journaal 12.15 De
Nieuws BV 13.00 NOS Journaal 14.15 Kook mee
met MAX 14.30 NOS Journaal 15.55 Op1 16.56
Socutera 17.00 NOS Journaal 17.05 Tijd voor
MAX
18.00 NOS JOURNAAL
18.15 EENVANDAAG
18.45 NATIONALE HERDENKING 2021
Liveverslag van de Dodenherdenking
in de Nieuwe Kerk en het Nationaal
Monument op de Dam in Amsterdam.
De 4 mei-lezing wordt gehouden
door schrijfster Roxane van Iperen.
Sopraan Laetitia Gerards zingt een
lied, begeleid door enkele
leden van het Metropole
Orkest. Vervolgens is er
ij*® een kranslegging door
de koning en koningin.
20.30 NOS JOURNAAL
21.05 BUM BANKIER VAN HET VERZET
Historisch drama van Joram Lürsen
(Nederland 2019) met Jacob Derwig
(Gijs van Hall) en Barry Atsma (Wal
raven van Hall).
De bankiers Walraven en Gijs van
Hall beginnen in 1942 een illegale
bank om het verzet tegen de Duit
sers te financieren. De broers weten
miljoenen uit de Nederlandse Bank
te ontvreemden.
23.05 NOS VUUR VAN DE VRIJHEID
Special rond het thema oorlog en
4 mei, waarin artiesten en acteurs
duidelijk maken wat we herdenken
en waarom.
00.10 NACHTPROGRAMMA'S
06.10 Ochtendprogramma's 12.20 Binnenste
Buiten 13.00 NOS Journaal 13.10 NOS Sport
journaal 13.20 Waarde van de aarde 14.25 An
dere Tijden special 15.25 Typisch Leiden 16.00
NOS Journaal 16.05 Oppassen!!! 16.30 Per Se
conde Wijzer 17.00 NOS Journaal 17.10 Natuur
op 2: One Wild Day
18.00 NOS JOURNAAL
18.15 NOS JOURNAAL REGIO
18.25 NOORD-ZUID-OOST-WEST
19.00 2DOC: JETJE VAN RADIO ORANJE:
VAN HET ÉÉN KWAM HET ANDER
Documentaire over het bijzondere
leven van zangeres Jetty Paerl, beter
bekend als 'Jetje van Radio Oranje'.
19.50 NATIONALE HERDENKING 2021
Liveverslag van de Dodenherdenking
in de Nieuwe Kerk en het Nationaal
Monument op de Dam in Amsterdam.
20.30 JACOBA VAN TONGEREN,
GENERAAL VAN HET VERZET
Portret van Jacoba van Tongeren
(1903-1967), de leidster van de Am
sterdamse verzetsgroep Groep
2000 tijdens de Tweede Wereld
oorlog.
21.00 ETTY HILLESUM
Documentaire waarin schrijfster
Judith Koelemeijer gevolgd wordt
tijdens haar research
t voor een biografie over
de in Auschwitz ver
moorde Etty Hillesum
(1914-1943).
22.00 NIEUWSUUR
22.45 DE LIJST VAN MENGELBERG
Documentaire over Concertgebouw
dirigent Willem Mengelberg die na de
Tweede Wereldoorlog als collabora
teur werd weggezet maar die, zo
blijkt nu, tientallen Joden redde.
00.05 NACHTPROGRAMMA'S
06.30 Kinderprogramma's 15.30 Peperbollen
16.00 Nieuwe Baasjes 16.10 De dodelijkste 60
16.40 De Proefkeuken 17.05 Checkpoint 17.30
Kaal of Kammen 17.50 SpangaS
18.05 BRUGKLAS
18.25 DE FAKER
18.40 NOS JEUGDJOURNAAL:
HERDENKEN
19.00 NOS JEUGDJOURNAAL
19.25 IK DURF HET BIJNA
NIET TE VRAGEN
Magazine waarin onbegrepen en ge
marginaliseerde mensen reageren op
vragen van het publiek. 'Overleven
den van de Tweede Wereldoorlog.'
19.50 NATIONALE HERDENKING 2021
Liveverslag van de Dodenherdenking
in de Nieuwe Kerk en het Nationaal
Monument op de Dam in Amsterdam.
20.40 LEVENSLANG MET DWANG?
Reportagereeks waarin Jan Kooij-
man zeven mensen volgt met ern
stige dwangstoornissen die vechten
voor een normaal bestaan. De ene
helft gaat paardrijden en de andere
helft krijgt yogales tussen de geitjes.
22.25 MOMMIES IN CLASS
Realityreeks over een klas vol moe
ders in Rotterdam, die er alles aan
doen om hun school af te maken.
23.15 RIPHAGEN
Marathon van deze Nederlandse
misdaadserie rond de Amsterdamse
crimineel Dries Riphagen.
01.55 NACHTPROGRAMMA'S
rtiyl
06.20 Teleshop 4 06.30 RTL Nieuws (Doorl.
herh.) 09.10 RTL Boulevard 09.40 Een zaak van
bloemen 10.00 Koffietijd 11.10 Goede Tijden,
Slechte Tijden 11.40 The Bold and the Beautiful
12.05 Eigen Huis Tuin: Lekker Leven 13.05 Dr.
Phil 14.00 Beau 15.30 Help, mijn man is klusser!
17.00 Eigen Huis Tuin: Lekker Leven
18.00
18.15
18.30
18.35
19.30
19.50
20.10
20.40
RTL NIEUWS
EDITIE NL
RTL WEER
RTL BOULEVARD
RTL NIEUWS
DODENHERDENKING:
WAALSDORPERVLAKTE
Liveregistratie van de Dodenherden
king vanaf de Waalsdorpervlakte.
GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Soap. Wanneer Nina en Bing een
spontane mannen- en vrouwenavond
organiseren, overtuigt Demi haar
ouders om mee te gaan.
SNACKMASTERS
Kookwedstrijd waarin wekelijks twee
Nederlandse chef-koks het tegen
elkaar opnemen om een iconische
snack zo identiek mogelijk na te
maken.
21.35 DE DRUIVENTROS:
D'R OP OF D'R ONDER
Realityreeks waarin topchef
Julius Jaspers de familie Mutsaers-
Zoontjes ontmoet in
hun familiehotel. De
keukenbrigade gaat
aan de slag met de
kaasfondue.
22.00 BEAU
Talkshow.
23.25 RTL NIEUWS
23.40 RTL WEER
23.45 BEAU
01.00 NACHTPROGRAMMA'S
rtL.7/
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00 THE A-TEAM
19.00 HARDCORE PAWN
Realityreeks.
19.30 HARDCORE PAWN
Realityreeks.
19.58 DODENHERDENKING:
WAALSDORPERVLAKTE
Liveregistratie van de
Dodenherdenking vanaf
de Waalsdorpervlakte.
20.03 BUM A BRIDGE
TOO FAR
Oorlogsdrama van Richard
Attenborough (GB/USA
1977) met Dirk Bogarde
(Frederick 'Boy' Browning),
James Caan (Eddie
Dohun) en Michael Caine
(J.O.E. Vandeleur).
23.40 JAN BOSKAMP EN
DE TWEEDE WERELD
OORLOG
Documentaire waarin het
leven van ras-Rotterdam
mer Jan Boskamp centraal
staat.
00.50 TELESHOP 7
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
18.05 THE BOLD AND
THE BEAUTIFUL
18.30 LITTLE HOUSE
ON THE PRAIRIE
19.30 MURDER, SHE WROTE
Misdaadserie.
19.58 DODENHERDENKING:
WAALSDORPERVLAKTE
Liveregistratie van de Do
denherdenking vanaf de
Waalsdorpervlakte.
20.03 MURDER, SHE WROTE
Misdaadserie.
20.25 BUM SUITE FRANQAISE
Romantisch oorlogsdrama
van Saul Dibb (België/Ca-
nada/Fr./GB 2014) met Mi
chelle Williams (Lucile An
gellier), Kristin Scott Tho
mas (Madame Angellier)
en Matthias Schoenaerts
(Bruno von Falk).
22.40 THE GOOD DOCTOR
Dramaserie.
23.40 GREY'S ANATOMY
00.40 WOONINSPIRATIES
01.10 TELESHOP 8
SBS
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.35 THE GHOST WHISPERER
Dramaserie.
19.30 CHARMED
Fantasyserie.
20.00 DODENHERDENKING
Liveregistratie van de
Dodenherdenking.
20.30 BUM PREMONITION
Drama van Mennan Yapo
(VS 2007) met Sandra Bul
lock (Linda Hanson), Julian
McMahon (Jim Hanson) en
Peter Stormare (Dr. Roth).
22.30 HART VAN NEDERLAND
Toegankelijk nieuwspro
gramma dat het gesprek
van de dag op verrassende
wijze in beeld brengt.
22.45 IFTIMTHE BUTTERFLY
EFFECT
Thriller van Eric Bress en J
Mackye Gruber (VS 2004)
met Amy Smart (Kayleigh
Miller), Ashton Kutcher
(Evan Treborn) en Melora
Walters (Andrea Treborn).
01.00 TOMMY TELESHOPPING
11.00 ATP 1000: MUTUA
MADRID OPEN
Liveverslag van de tweede
dag van het prestigieuze
Masters tennistoernooi.
20.30 UEFA CHAMPIONS
LEAGUE: MANCHESTER
CITY - PARIS SAINT
GERMAIN
Liveverslag van de return
in de halve finale van de
Champions League. City
won vorige week in Parijs
met 2-1.
23.45 RONDO
Herhaling van de voetbal
talkshow van gisteravond,
met onder anderen Jack
van Gelder, Marco van
Basten, Ruud Gullit, Youri
Mulder en Dirk Kuijt.
01.30 MILWAUKEE BUCKS -
BROOKLYN NETS
Liveverslag van het duel in
de altijd spectaculaire
Amerikaanse NBA.
06.00 Ochtendprogramma's 08.45
How I Met Your Mother 09.30 Mo
dern Family 10.25 Friends 11.20 Last
Man Standing 12.15 The Graham Nor
ton Show 13.00 South Park 13.55 Fa
mily Guy 14.55 Young Sheldon 15.50
Modern Family 16.45 South Park
17.30 Family Guy 18.25 Young Shel
don 19.20 The Goldbergs 19.50 The
Daily Show 20.30 How I Met Your
Mother 22.00 Modern Family 23.00
Friends 00.25 Last Man Standing
08.30 Giro d'Italia 2020 Etappe 17
11.30 Ronde van Romandië Etappe 1
12.30 Ronde van Romandië Etappe
2 13.30 Ronde van Romandië
Etappe 3 14.30 Ronde van Romandië
Etappe 4 15.30 Ronde van Roman-
dië Etappe 5 16.30 Luik-Bastena-
ken-Luik|Vrouwen 18.30 Olympische
Spelen: Home of the Olympics 19.00
Olympische Spelen: Home of the
Olympics 22.30 Pure ETCR: WK
23.00 Giro d'Italia|Etappe 17 03.00
Neil Robertson - Judd Trump
21.35 VIER HANDEN OP EÉN BUIK
Realityreeks waarin bekende
I Jl A jMk moeders zich ont-
JfjjjÈ tm. fermen over aan-
i vj iff! j_. staande tienermoeders,
fjp^^ 'Mandy en Saar