COLOFON Familieberichten J? 9 Lilian Maria De Smet DANKBETUIGING Christina Bol - van Hedel nnn mensenlinQ Financiële berichten Jan Walraven maandag 3 mei 2021 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma in liefde verbonden met Jack van Jole St Gillis Waas, 14 december 1946 f Edegem, 29 april 2021 Jack Igor, Amber, Jonas Ines, Elte Correspondentieadres: Zoetevaart 21,4561 GR Hulst In verband met alle maatregelen rondom het coronavirus zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Langs deze weg willen wij u bedanken voor de belangstelling en vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa overopa Thomas Westerhout Tom Uw blijkt van medeleven is ons tot grote steun geweest. Nicole, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, mei 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Na een lang en welgevuld leven, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Stien weduwe van Cor Bol eerder weduwe van Peter Dirks Amsterdam, 24 december 1925 Biervliet, 30 april 2021 Biervliet: Stien en Willem Amsterdam: Lucius en Floortje Bussum: Laura en Jorn Correspondentieadres: Boterzandestraat 2 4521 AT Biervliet Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. mensenlinq.nl Wij zijn bedroefd, dat we in korte tijd, weer afscheid hebben moeten nemen, van een broer, zwager en oom. Frans en Jacqueline Piet f en Hennie Tonnie en Adrie f Frits en Ditteke Neven en Nichten Wij wensen Teun en Dorisa, sterkte met dit grote verlies. Inspiratie en informatie rondom overlijden ten,, samen ZV yy Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Op 16 april 2021 heeft K.J.J.C. Roelands, gerechtsdeurwaarder gevestigd te Bergen op Zoom, kantoorhoudende te Halsteren, gemeente Bergen op Zoom aan de Koningsspil IC, op verzoek van Internationale Medische Voetspecialisatie Associated To International Law B.V., Secret B.V., Nick Adrianus Gerardus van der Valk en Titia Johanna Bollen, allen gevestigd, kantoor houdend danwel wonende te Gilze, gemeente Gilze en Rijen; een exploot betekend gericht aan: de gezamenlijke erven van Robert Hubertus Michiel Madou, geboren op 01/01/1967, overleden op 07-05-2020, laatstelijk wonend te (4675 RE) Sint-Philipsland aan het Esdoornhof 22. De strekking van het exploot, dat is geadministreerd onder nummer L19001976 is dat op deze wijze aan de gezamenlijke erven kenbaar wordt gemaakt dat er uit krachte van de grosse van het vonnis in incident tussen partijen gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg van 24 december 2019 en de grosse van het vonnis tussen partijen gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg van 18 november 2020 de heer Madou is veroordeeld tot betaling van onder meer dwangsommen, welke dwangsommen ten laste van de heer Madou tot een bedrag van 1.420.000,00 zijn verbeurd en welke dwangsommen hierbij zijn opgeëist; alsmede wordt de verjaring van de reeds verbeurde en hiermee opgeëiste dwangsommen ad 1.420.000,00 gestuit; alsmede de eventuele verjaring van de overige, uit die titel voortvloeiende kosten; Betrokkene kan een afschrift van het exploot onder overlegging van een geldig legitimatiebewijs ophalen bij voormelde deurwaarder, wiens telefoonnummer is: 0162-465.636

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52