0 8 FAMILIEBERICHTEN Jcucöb Gnnermuottd Sjj&tA Gtwermuottd Luci Rijk - van Campen Luci Rijk Luci Rijk - van Campen Luci Rijk-van Campen - Arjean - J? OVERLEDEN Zoë Jacob Groenewoud Janny Beverwijk - Elderman De zon scheen de meeuwen riepen de zee ruiste en toen werd het stil... Verdrietig maar dankbaar voor de mooie jaren die wij samen mochten beleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve ma, Luci en trotse oma echtgenote van Piet Rijk Terhole/16 september 1958 - Goes, 30 april 2021 Piet Rijk Michel Carola, Ferry, Deborah Lennert él Jojanneke, Jamie, Louna Janick él Virginia Vera él Wilco, Luuk Ellen él Stephan, Tess, Britt Hoendervogellaan 1 4451 EP Heinkenszand Op woensdag 5 mei nemen wij in besloten kring afscheid van Luci. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. T.A.M. Huiszoon, dr. J.J. Bruinzeel voor de goede begeleiding en alle medewerkers van Hospice "Het Clarahofje", die haar zo liefdevol verzorgd hebben in haar laatste levensfase. V_ Je ogen spraken krachtig, je handen gaven rust. Woorden waren warm, een hart van levenslust. Maar die allermooiste sterren, ook die moeten soms gaan. Te groot voor dit leven, door naar een nieuw bestaan. Wat zullen we je ontzettend missen. En het zal nooit meer hetzelfde zijn. Liefs je bootvrienden: Heinkenszand: Corryenjos Wemeldinge: Simone en Wim /T Met verdriet maar met veel mooie herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze jongste zus, schoonzus en tante Terhole Tilly en Aloys Graauw Mariëtte en Ferdy Axel Trees P/et en Rosé in liefdevolle, herinnering Oisterwijk Ludwien en Chris Neven en nichten We wensen Piet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. J Afscheid nemen doet het meeste pijn als het verhaal nog niet af is. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze vriendin Wij koesteren de jarenlange warme vriendschap. Luci we gaan je missen. Onze gedachten zijn bij Piet, de kinderen en kleinkinderen. Veel sterkte. Adje en Bas fJadine SL Michel Alex Si Martijn Tineke en Albert Clementine en Kees Heinkenszand, 30 april 2021 J Enige en Algemene Kennisgeving Wij geven u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa Adriaan Zuidhof in de leeftijd van 92 jaar. Corrie Zuidhof - Rijk Kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van SVRZ Ter Valcke, woning 4-05, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 30 april 2021 Correspondentieadres: Mr. Dr. Messtraat 20,4441 AW Ovezande De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. J) maandag 3 mei 2021 ZV (T Met diep respect voor zijn dappere keuze hebben we afscheid genomen van onze vader en opa Sjors Rotterdam, 29 december 1946 t Terneuzen, 26 april 2021 Lizy en Jan Jordy Siegrid Simone Barry en Erica Mees Daan Steven en Sonja Jasper Maarten Amber Jannie Nell correspondentieadres: Robertstraat 37 4571 AR Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. We ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de heer Vader van onze collega Steven We voelen mee met het intense verdriet van Nell, Lizy, Steven, Barry en hun gezinnen en wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Familie Pluym en medewerkers Pluym ICT firu'i^ Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor de vereniging heeft betekend, hebben wij kennis genomen van het overlijden van voorzitter van Sasse Zwemclub De Bruinvis. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden SZ PC De Bruinvis - Enige en algemene kennisgeving - Het maakt ons stil en verdrietig dat wij zo plots afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Kempe Daniël Beverwijk Sappemeer, 18 juli 1937 t Terneuzen, 30 april 2021 Michael en Corine Beverwijk - Verschelling Laurens, Anne-Fleur, Valerie Molenstraat 6 4543 CM Zaamslag Donderdag 6 mei om 14.00 uur vindt het afscheid plaats in de aula van het crematorium in Terneuzen, gelegen aan de Bellamystraat 28c. Middels deze advertentie nodigen wij u uit om daar bij aanwezig te zijn. In verband met de corona-maatregelen vragen wij u om van tevoren aan te geven dat u komt. Dit kan via de uitvaartverzorger: 0646085814 gpoesiat@monuta.nl (T "De mooiste bloemen worden als eerste geplukt" echtgenote van Jaap Dijkgraaf overleden 1 mei 2021 te Schoondijke Jaap Jacky Ester Sinitta Richelle Faysal Nikkie <5 Alessandro Bobby Lien Stephanie Marc Jessy, Marciano Kayleigh Joeri Dave Luca Magdalenaweg 10 4507 JC Schoondijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51