Inspiratie en informatie rondom overlijden 9 - Arjean - Financiële berichten Adriaan Zuidhof Jan Walraven Enige en Algemene Kennisgeving Wij geven u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 92 jaar. Corrie Zuidhof - Rijk Kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van SVRZ Ter Valcke, woning 4-05, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 30 april 2021 Correspondentieadres: Mr. Dr. Messtraat 20,4441 AW Ovezande De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Janny Beverwijk - Elderman familieberichten mensenlinq.nl Wij zijn bedroefd, dat we in korte tijd, weer afscheid hebben moeten nemen, van een broer, zwager en oom. Frans en Jacqueline Piet f en Hennie Tonnie en Adrie f Frits en Ditteke Neven en Nichten Wij wensen Teun en Dorisa, sterkte met dit grote verlies. COLOFON Familieberichten maandag 3 mei 2021 PM - Enige en algemene kennisgeving - Het maakt ons stil en verdrietig dat wij zo plots afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Kempe Daniël Beverwijk Sappenneer, 18 juli 1937 t Terneuzen, 30 april 2021 Michael en Corine Beverwijk - Verschelling Laurens, Anne-Fleur, Valerie Molenstraat 6 4543 CM Zaamslag Donderdag 6 mei om 14.00 uur vindt het afscheid plaats in de aula van het crematorium in Terneuzen, gelegen aan de Bellamystraat 28c. Middels deze advertentie nodigen wij u uit om daar bij aanwezig te zijn. In verband met de corona-maatregelen vragen wij u om van tevoren aan te geven dat u komt. Dit kan via de uitvaartverzorger: 0646085814 gpoesiat@monuta.nl FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m Op 16 april 2021 heeft K.J.J.C. Roelands, gerechtsdeurwaarder gevestigd te Bergen op Zoom, kantoorhoudende te Halsteren, gemeente Bergen op Zoom aan de Koningsspil IC, op verzoek van Internationale Medische Voetspecialisatie Associated To International Law B.V., Secret B.V., Nick Adrianus Gerardus van der Valk en Titia Johanna Bollen, allen gevestigd, kantoor houdend danwel wonende te Gilze, gemeente Gilze en Rijen; een exploot betekend gericht aan: de gezamenlijke erven van Robert Hubertus Michiel Madou, geboren op 01/01/1967, overleden op 07-05-2020, laatstelijk wonend te (4675 RE) Sint-Philipsland aan het Esdoornhof 22. De strekking van het exploot, dat is geadministreerd onder nummer L19001976 is dat op deze wijze aan de gezamenlijke erven kenbaar wordt gemaakt dat er uit krachte van de grosse van het vonnis in incident tussen partijen gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg van 24 december 2019 en de grosse van het vonnis tussen partijen gewezen door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Middelburg van 18 november 2020 de heer Madou is veroordeeld tot betaling van onder meer dwangsommen, welke dwangsommen ten laste van de heer Madou tot een bedrag van 1.420.000,00 zijn verbeurd en welke dwangsommen hierbij zijn opgeëist; alsmede wordt de verjaring van de reeds verbeurde en hiermee opgeëiste dwangsommen ad 1.420.000,00 gestuit; alsmede de eventuele verjaring van de overige, uit die titel voortvloeiende kosten; Betrokkene kan een afschrift van het exploot onder overlegging van een geldig legitimatiebewijs ophalen bij voormelde deurwaarder, wiens telefoonnummer is: 0162-465.636

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29