Bouw eens een beest 1 4 3 7 OP DE AGENDA Lockdown of niet, Di-rect bracht een nieuw album uit én speelt het live. Met het Residentie Orkest Den Haag brengt de Haagse band de plaat Wild Hearts ten gehore, via een livestream vanuit het AFAS Circustheater. 20.15 uur, di-rect.com ZATERDAG Ex-rechercheur Sam Berger zoekt naar zijn spoorloos verdwenen geliefde. Dan ontvangt hij een vreemde maar lucra tieve opdracht. Spanning ten top tegen een typisch Zweedse thrillerachtergrond. Nachtmerries, Arne Dahl, De Geus 20 DINSDAG In Ik neem je mee rijden bekende chauffeurs als Johnny de Mol en Wendy van Dijk passagiers met een verhaal rond. Waar gaat de rit naar toe, en vooral: waarom? Wekelijks om 20.30 uur op SBS6 MAANDAG Het mag dan zijn 42ste album zijn, de Noord-Ierse zanger Van Morrison weet nog altijd te verrassen. Op Latest Record Pro ject: Volume 1 staan maar liefst 28 nieuwe nummers, met een mix van blues, R&B, jazz en soul. 21,99 (cd), 39,99 (vinyl) VRIJDAG ziNin Onder het motto 'May the Fourth be with you' is het op 4 mei Internationale Star Wars Dag. Wie om deze dag te eren de films allemaal nog eens wil bekijken, kan terecht bij streamingsdienst Disney+. 8,99 per maand disneyplus.com 10 Wie het priegelen met papier niet is verleerd, kan zich uitleven met dit bouwpakket. Het kost even wat tijd, maar het resultaat mag erzijn: een gezellige eekhoorn. Er zijn ook pakketten te koop van andere dieren, zoals een vogelpaartje of een kat, maar ook boten, de Notre-Dame van Parijs of de Keulse Dom. €15,95, slimspul- nederland-bv.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 90