18 FAMILIEBERICHTEN Johannes Walraven 0 Cornelis Albertus Ars Cornelia van Beek-Vermeij Anna Pieternella van Hoorn - van Oost Rob de Smet - Wim- Janna de Bue-Ruster Marinus van Westen Jan DANKBETUIGING - Kees - Daan de Winde - Annie - Rommert van der Meer Willem Jan Lepoeter Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa weduwnaar van Bep Walraven-Jobse 10 maart 1939 Middelburg 29 april 2021 Jeannette f Teun Dorisa Dasher On%e dank gaat uit naar alk medewerkers van SVRZ 't Gasthuis te Middelburg voor de liefdevolk verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Breestraat 20 4331 TV Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal in besloten kring worden gehouden. Uw woord, gebaar, briefen kaart doen ons goed Zeker wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Wij willen u graag bedanken voor uw medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn zorgzame man, onze dierbare vader en trotse opa. Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk van onze oprechte dank te betuigen, willen wij langs deze weg laten weten dat uw medeleven ons erg goed hebben gedaan. Het is voor ons een grote steun geweest en zal een blijvende herinnering zijn. Hien, kinderen en kleinkind Yerseke, mei 2021 Hartverwarmend ervaren wij de manier waarop er het afgelopen jaar en na het overlijden van met ons is meegeleefd. Hartelijk dank voor de troostende woorden, het delen van mooie herinneringen, de bloemen en de vele kaarten. Het heeft ons veel steun gegeven. Familie Westdijk Marinus Jacobus Zwemer Voor de vele blijken van hartelijk meeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Uw meeleven heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Krabbendijke, Kruiningen en Kapelle, mei 2021 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belang stelling en het medeleven na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder J.E. van Hoom Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, mei 2021 Wij hebben het bijzonder gewaardeerd zoveel kaartjes, telefoontjes en steun te ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve man, onze fijne vader en opa Hiervoor onze hartelijke dank. Coby Lepoeter - Harthoorn Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Arendskerke, mei 2021 Dankbetuiging Dankbaar en verrast zijn we door alle lieve woorden, berichtjes en kaartjes die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Naast de mooie herinneringen aan haar bewaren we ook deze in ons hart. Kees, Tineke, Anneke en de kleinkinderen Bedankt voor de hartverwarmende blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Wij vinden het fijn te horen welke herinneringen jullie aan hem hebben. Toob en Annie van Westen - de Hamer Kinderen en kleinkinderen Borssele, mei 2021 zaterdag 1 mei 2021 Een woord, een gebaar. Of een kaart. Het doetje goed Wanneer je iemand die je zo lief hebt Missen moet Hartelijk dank Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn allerliefste man maatje, onze sterke (schoon)vader, supertrotse opa en 'oude' opa Hartverwarmend hoe jullie met ons meeleefden tijdens het ziekzijn en na het overlijden van Bedankt voor de troostende woorden, kaartjes, brieven en bloemen. Het heeft ons goed gedaan en gesterkt. Carla de Winde Kinderen en kleinkinderen Zussen en zwagers Breskens, mei 2021 Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze man, vader en opa De leegte en het gemis blijft, maar zoveel betrokkenheid zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Suzanna van der Meer-Huijsman Romke en Miranda Lennart en Lars Anja Meliskerke, mei 2021 PM Wij danken iedereen voor het meeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd hij was en gewaardeerd werd. Suzan Karin en Wim Sylvia en Marcel Amber en Bas Niek Goes, 1 mei 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46