ZEELAND 3 STRIJKEN NEER IN ZEELAND A zaterdag 1 mei 2021 Cecile van Hal (midden) komt al bijna vijftig jaar op camping Tuinenburg in Zaam- slag. Dit jaar start ze het seizoen voor het eerst zonder haar man en daarom helpen haar schoonzus Nicole Baeten en Camile Maes mee. foto anne hana Vlnr.: Barend, Floor, Laurie en - op de grond Nienke genieten op camping De Meer- De families Buijsrogge uit Hulst en Rammeloo uit Terneuzen zijn van plan er een feestje van te maken in Zoutelande. En dat lukt al goed. foto lex de meester Els en Teus Teunisse zijn speciaal voor het eigen sanitair naar Zeeland gekomen. foto lex de meester hebben ze toegang tot alle speciale attracties, zoals het waterpark en het piratenschip. Barend van der Merwe (6) en zus Nienke uit Drie bergen zouden ook wel het piraten- Je hoeft niet ver weg te gaan om het mooie te zien - Marian Muller schip in willen, maar tot hun grote spijt mag dat niet: de kinderen lo geren bij hun opa, die een strand huisje heeft, en niet op de camping. Dan zit er maar één ding op: sprin gen op het springkussen. Tot je uit gedroogd bent en nodig een ijsje moet. Twee families De families Buijsrogge uit Hulst en Rammeloo uit Terneuzen zijn nog maar net aangekomen, maar de stemming zit er al in. Rondom een van de grote tafels met daarop een flakkerend sfeervuurtje genieten ze van een drankje. „Gezellige sfeer", zegt Natascha Rammeloo. Natascha is al 33 jaar bevriend met Mireille Buijsrogge, maar de gezinnen zijn nooit eerder samen hier geweest. Dit jaar moest het er eens van ko men: samen met echtgenoot Wer ner en de kinderen Lynn (9), en Sa muel (16) zijn ze naar 'd'n overkant' gekomen. De strandpaviljoens zijn aan de Zeeuws-Vlaamse zijde mooier en gezelliger, is hun oor- deel, maar deze camping aan de an dere kant is helemaal top. Dochter Lynn wil vooral veel gaan skeeleren en ijsjes eten. Samuel vindt het allemaal best: die haakt aan bij zijn vrienden Jens en Lotte. De Rammeloo's hebben een huisje gehuurd, Mireille en Philip Buijsrogge zitten in een caravan. Hun kinderen Jens (14) en Lotte (16) hebben een eigen tentje. Jens en Lotte komen al zes jaar met hun ouders op deze camping en weten al precies wat ze gaan doen. Jens: ,,Naar Zoutelande lopen, ijsjes eten en op het springkussen springen." Lotte gaat lekker shoppen in Zou- telande en natuurlijk over het strand wandelen. Voor de water speeltuin zijn ze al te oud - daar mag je niet meer in als je twaalf bent geweest - maar ach: daar is het nu toch veel te koud voor. Kijk op de site bij /video veel nodig op de camping paal. FOTO LEX DE MEESTER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 31