18 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Pieter Hamelink Vincent Bernard Wilhelmus van Es Vincent Vincent van Es Adri de Jager Vincent van Es Krijn Jan Saman Francina Maria Slabbekoorn Ina Ina Slabbekoorn John Reijngoudt John Reijngoudt Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere van onze zijde is weggenomen, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve zus, schoonzus en tante 20 mei 1940 29 april 2021 Broers en zussen Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Woonzorgcentrum Pomona, Kapelle Correspondentieadres: Van Tienhovenstraat 3, 4401 KJ Yerseke De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 4 mei om 14.00 uur in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 in Biezelinge. U kunt deze dienst ook meeluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 in Kapelle. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden onze lieve, zorgzame zus en tante Rinus Slabbekoorn Anja en Lauw Minnaard-Slabbekoorn Martin, Michelle, Dylano, Gianni Karin en Menno, Daniël, Nadira Dennis en Iris, Shirina, Damiën, Daley, Lisa Debbie en Marijn, Lieke, Stijn Kapelle, 29 april 2021 zaterdag 1 mei 2021 Verdrietig hebben we afscheid genomen van onze broer en oom Sarien de Bree-Hamelink, Jan de Bree-in herinnering- Joris en Sanna, Tristen, Alec Fleur en Flans, Tijn, Bram Jorine Flamelink Anouk en Fabian Kelly We wensen Carla en zijn kinderen heel veel sterkte. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Fleden overleed mijn lieve man en onze papa 27 februari 1969 27 april 2021 Angelina van Es-Schipper Steven Christiaan en Emmy Lindsay Caithlyn Correspondentieadres: Van de Spiegelenstraat 57,4381 VB Vlissingen De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega Vincent werkte sinds 1992 bij McCain in Lewedorp. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, familie, vrienden en naaste collega's. Directie en medewerkers McCain Foods Holland BV fêfamcm 21 juli 1946 - 27 april 2021 Onze vader en opa Krijn is op Koningsdag begonnen aan zijn laatste vaart, onderweg naar onze moeder en oma Wijnanda, die is overleden in 2013. We bewaren liefdevol herinneringen aan onze ouders en grootouders. Oost-Souburg: Roeland Angelique Cynthia Mika Jason Eva Esther Robin Daniël Zierikzee: Cindy Barbara Lucas Ilse Désirée Ben Valentijn Fréderique Middelburg: Anita Frank Kyra Luna Eli Correspondentieadres: J.l. Sandersestraat 28,4388 EE Oost-Souburg De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve Goes, 4 februari 1940 Goes, 25 april 2021 A.C. de Jager-Maas Familie de Jager Familie Maas We zijn dokter Schmeitz en het personeel van Buurtzorg Goes-Oost dankbaar voor hun liefdevolle zorg, mede daardoor is Adri tot het laatste thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving kunnen blijven. De Graaffstraat 75,4461WP Goes Het afscheid heeft op vrijdag 30 april in besloten kring plaatsgevonden in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van papa van onze leerlingen Caithlyn (klas 3) en Lindsay (klas 6). Wij leven mee met de familie en wensen hen sterkte en kracht toe bij dit grote verlies. Namens alle medewerkers van de Vrije School Zeeland en het Kindcentrum VSZ, Sanneke Kerklaan, directeur-bestuurder Onze lieve broer en oom is aan zijn laatste reis begonnen. We wensen je een behouden vaart. *21 juli 1946 t 27 april 2021 Ria en Aize, Joke, Marcel en Coby, neven en nichten. Welzalig hij, die ai zijn kracht En hulp alleen van U verwacht, Psalm 84:3 berijmd Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van Pomona voor de liefdevolle verzorging. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzoon, zwager, oom en neef. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Saija Mevr. L. de Meulmeester "he was a handsome man and what I want to know is how do you like your blue-eyed boy Mister Death" (E.E. Cummings) 26-11-1957 28-04-2021 Meindert Inderwisch Piet de Jong Ronald 'Moos' Moens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 135