Bestel nu op pzc.nl/hoteldeals WestCord Strandhotel Seeduyn Nergens in Nederland vind je een hotel zó vrij en dicht aan zee: het hotel ligt namelijk op de eerste duinenrij met uitzicht op zee en het uitgestrekte Noordzeestrand. Commerciële bijlage Inclusief ontbijt Wellnessentree wellnesspakket bij aankomst ss Rotterdam Uniek overnachten doe je op het voormalig vlaggenschip van de Holland-Amerika Lijn! Geniet van fine dining in origineel decor. Inclusief ontbijt, 3-gangendiner in Lido Grill en gin-tonic in de bar Inclusief retourticket watertaxi Inclusief ontbijt Proeverij van Indonesische gerechten in Café Jakarta Fletcher hotelovernachting incl. ontbijt 2 pers. Geniet van een overnachting inclusief uitgebreid ontbijt in één van de 100 Fletcher Hotels in Nederland. Deze actieprijs is op basis van een tweepersoonskamer incl. ontbijt Aankomst alle dagen van de week Bastion Hotels Plof na een onvergetelijke dag in de stad of natuur heerlijk op bed in één van de 34 Bastion Hotels in Nederland. Inclusief ontbijt Aankomsten alle dagen van de week EURO Fletcher hotelovernachting incl. diner ontbijt 2 pers. Geniet van een overnachting inclusief uitgebreid ontbijt en diner in één van de 100 Fletcher Hotels in Nederland. 1 keer 3-gangen Fletcher's Keuzemenu (t.w.v. €29,50 p.p.) en ontbijt Keuze uit ruim 100 Fletcher hotels in Nederland. Hotel Jakarta Amsterdam Waan je voor heel even in Oosterse sferen en geniet van dit unieke stukje Indonesië in Amsterdam. Bekijk het complete aanbod in onze webwinkel. Dagje uit Weekend weg Avond uit Boeken Cursussen f INCL. ONTBIJT .WELLNESS, Te verzilveren t/m 31 augustus 2021. Te verzilveren t/m 8 juli 2021. Te verzilveren t/m 31 augustus 2021. Te verzilveren t/m 31 augustus 2021. Te verzilveren t/m 31 december 2021. KORTING Te verzilveren t/m 31 augustus 2021. Vanwege de geldende coronamaatregelen worden ontbijt, lunch en diner op de kamer geserveerd en zijn niet alle faciliteiten in het hotel geopend. Kijk voor de actuele informatie op de pagina van het desbetreffende hotel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55