SPECIAAL VOOR JOU Voorwoord Lange afstanden fietsen was nog nooit zo makkelijk als met een Stella e-bike! Bestel nu op pzc.nl/fietsen Commerciële bijlage Ga er lekker op uit met de fiets! Ontdek de prachtige natuur, fiets door het bos. Lange afstanden fietsen was nog nooit zo leuk en makkelijk als met een Stella e-bike! Je hoeft je geen zorgen te maken over de afstand, tegenwind of je conditie. Bepaal je eigen tempo en geniet van al het moois om je heen! We zijn er allemaal aan toe: vakantie. Even weg, een nieuwe of andere omgeving voor een paar dagen. Een vakantie dichtbij huis lijkt voorlopig nog de beste optie, dus wordt het tijd om Nederland te (her)ontdekken! Wie zegt dat het Nederlandse strand niet net zo mooi kan zijn als de Costa del Sol? Of dat Nederland niet ook de gezelligste straatjes heeft om door te struinen? In deze bijlage vind je de beste vakantiedeals voor in eigen land met de mooiste hotels, dichtbij strand of natuur en de leukste uitjes voor een dagje weg. Blijf je toch liever thuis? Ook hiervoor hebben we een selectie deals die je dat echte vakantiegevoel geven. ALlegra Easy MDBA Actieradius tot 80 km (upgrade tot 185 km) 5 ondersteuningsniveaus 7 versnellingen Meerdere framematen beschikbaar Ideaal voor het stadsleven en buitenleven Service op Locatie Tot 5 jaar garantie Vicenza Superior FDST Actieradius tot 100 km (upgrade tot 170 km) 9 ondersteuningsniveaus 7 of 8 versnellingen Meerdere framematen beschikbaar Ideaal voor het stadsleven en buitenleven Service op locatie Tot 5 jaar garantie Bekijk het complete aanbod in onze webwinkel. Dagje uit Weekend weg Avond uit Boeken Cursussen KORTING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 50