9 Anthonie van der Weele - cïxmny- Frank Gerard van Willegen Maatje Lydia Poelman - Komejan OVERLEDEN Frank van Willegen Pieternella Raats - Menheere - Nelly - Nelly Raats - Menheere Hij had de ruimte van de polder lief, het land van vruchtbaarheid en verte, het graan en de vruchten van de aarde, de wind en de zee. Als je in je levensstrijd warmte om je heen verspreid, als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar je het kon aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. "Ik heb een goed leven gehad." Het leven is een Schip De Wereld is de Zee De bijbel is mijn Peil, Kompas Het Hemelrijk de Ree Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn maatje, onze pa en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau Lid van de ankerwacht "Eendracht" 26-02-1934 23-04-2021 in de leeftijd van 87 jaar. Mattie van Willegen-de Feijter Annemarie Janjaap en Marjan, Pjotr, Kasper, Maria De Oostwoudertjes Vlissingen, 23 april 2021 Correspondentieadres: Abraham Kuyperstraat 19, 4384 GV Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Frank te nemen op woensdag 28 april van 19.00 tot 19.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartplechtigheid zal op donderdag 29 april in besloten kring plaatsvinden. Den Bosch 21 april 2021 Veldhoven 24 april 2021f Joes Lamper zoontje van Rody en Sara broertje van Loïs Wat was je welkom in onze familie. Wat hadden we je graag geleerd "saluu ee" te zeggen in plaats van "houdoe". Vaarwel lief klein Brabants menneke! Opa Andries en Oma Marlies. Davy en Desiree, Dewi, Damian, Djaylinn Lindy en Stefan, Max, Fabi, Dani Wendy en Rob, Milan, Mick 04-08-1944 22-04-2021 Met verdriet in ons hart omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn dierbare vrouw en onze lieve moeder, oma en overoma Maatje - 7 mei 1934 24 april 2021 J. Poelman Kees en Yin Mike Tania en Danny Majjo en Hein Tom en Marèn, Lewis, Manu, Semmy Lydia en Nitin, Kiyan Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo en Huisartsenpraktijk NieuwSande voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Alle mensen die de laatste jaren enige zorg aan Maatje hebben besteed zeggen wij ook hartelijk dank. Platteweg 7,4438 AA Driewegen De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 28 april omstreeks 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Iedereen die de begrafenis wenst bij te wonen is uitgenodigd om daar aanwezig te zijn. maandag 26 april 2021 PM Rustig en kalm is ingeslapen onze geliefde vader, schoonvader, opa, ouwe opa en levenspartner Weduwnaarvan Maatje Elizabeth de Vrieze Ridder in de Orde van Oranje-Nassau *Colijnsplaat, 12 juni 1931 t Zierikzee, 21 april 2021 Marleen en Adri Hoeboer - van der Weele Silvia en Matthijs Daan, Bram Elly van der Weele f Hanneke en Martijn Sarah, Nienke Martijn Sander en Jessica Henny van der Weele Maarten en Sanne Wilma van der Weele en Pa Landing Sonko Adrie Post- Wattel Correspondentieadres: Elkerzeeseweg 60 4322 NA Scharendijke Op woensdag 28 april 2021 nemen we in besloten kring afscheid van Tonny. U bent uitgenodigd om het afscheid vanaf 12.00 uur te volgen via de livestream, deze is te vinden op www.uitvaartschouwenduiveland.nl/ tonnyvdweele U kunt een condoleance achterlaten via het online condoleanceregister: www.memori.nl/tonny-van-der-weele We zijn verdrietig na het overlijden van onze goede vriend en opa We zullen zijn humor, betrokkenheid en kenmerkende lach nooit vergeten. Familie Oostwouder; Pieter en Margreet Bas en Manita, Norah, Anna Bart en Nicole Spreuken 31:10 Een sterke vrouw, wie zal haar vinden? Zij is meer waard dan edelstenen Ik heb mijn sterke vrouw gevonden Met groot verdriet, maar vervuld van mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Jaap Raats Christel Isabel, Julia Yvonne en Jan Joris, Luuk Veersemeerstraat 7, 4456 AX Lewedorp De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden Heel verdrietig door het toch nog plotseling overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Wij wensen Jaap, Christel, Yvonne, Jan en de kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Menheere Neven en nichten COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29