hoort. Alleen had ze nogal veel om zich tegen af te zetten' Maxima leeft in haar studietijd op yoghurt en zakjes oplossoep 13 1 A m TT-W - V jH v M Uit het boek: WW DAG XX MAAND 20XX 'S .1 1. In de kinderwagen (datum onbe kend). 2. Marfa Pame, Martin en Maxima in december 1972. 3. Spelen met blokken in 1977. 4. Met haar ouders, vlak voor een offi ciële trip van haar vader in 1980. 5. Vakantiefoto van 15-jarige Maxima met haar ouders en broertje Juan in Lagoinha. 6. In 1986 op wintersport met haar zusje Inès. 7. Eerste heilige communie in 1978. 8.Maxima met vader, zus en twee broers in 1985. 9. Met Samantha Deane op de bruiloft van Rosario Juste in 1999. 10. Maxima rechtsboven op de brui loft van Robert Augspach en Fatima Gobbi. 11. Maxima tijdens een feest (datum onbekend). FOTO'S HOLLANDSE HOOGTE, ANP EN PRIVÉBEELD Ook het sociale leven van Bue nos Aires volgde met talloze ver enigingen het Europese patroon. De Jockey Club uit 1882 is met zijn renbaan, golfclub en socië teit de traditioneelste en mach tigste. Andere oude clubs zijn de Circulo de Armas, de Wapen kring (1885) en Round Table (1927). Circulo de Armas, ont staan als schermclub, bracht zeven Argentijnse presidenten voort. Voorafgaand aan haar hu welijk werd Maxima er met haar verloofde uitgenodigd. Willem- Alexander tartte de regels door zonder das te verschijnen. Hij kreeg er een aangereikt met het logo van de club, knoopte die om en mocht binnen. Over haar baan bij de vestiging van de bank Boston Securities in Buenos Aires, waar ze naast haar studie economie werkt: Dat Maxima elke ochtend als laatste binnenkomt valt iedereen op, maar niemand vindt het een probleem. Het stelt de rest in staat de eerste twee uur in stilte te lezen en te rekenen. Maxima is laat omdat ze na haar colleges vaak tot in de vroege uren uit gaat met Tiziano lachetti, haar Italiaanse vriendje. Ze komt dan in de loop van de ochtend bin nen, soms met de mascara van de vorige avond nog onder haar ogen. Ze kookt water en vist uit haar bureaula zakjes met oplos soep. Omdat ze bang is aan te komen, leeft ze, na een ontbijt met koffie en een toast, op een dieet van voornamelijk soep en yoghurt. Die soepjes deelt ze royaal uit om zich dan met sta pels papier te installeren aan de telefoon. Dan is het met de rust gedaan. Het één kwam niet in plaats van het ander; een nieuwe vriend schap hoeft niet ten koste van een andere te gaan. Maxima ziet haar oudste vriendinnen weinig, maar de liefde kan het velen. Haar jaargang van Northlands- meiden (de naam van Maxima's school, red.) heeft een levendige appgroep waarin Maxima de meeste berichten leest. Ze re ageert bijna altijd, zij het later. Haar leven kent veel wachttijd; uren brengt Maxima door onder de handen van een kapper en vi sagist of op de achterbank van een auto. Het zijn momenten waarop ze Maria Pame, Martin en Juan (moeder en broers, red.) belt of haar vrienden een be richtje stuurt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 61