18 FAMILIEBERICHTEN Gertruda Helena Maria Cornelia Gerarda Roelse-van den Heuvel Jan Leendert Dekker Bas Bosschaart Mary de Jonge Corrie de Reiger - Deurloo Debora Warners - de Visser Pieter Dekker DANKBETUIGING Gerard Cornelis Meeuwse - Gerrit - Zeer kort na het overüjden van haar man Cees hebben wij zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder - Truus - Oss, 27 januari 1940 Vlissingen, 19 april 2021 Annette en Rob Marjet en Jesper Els Trudy en Jaap Jan - in liefdevolle herinnering - Benny en Ashley, Sophie, Joost Casper en Elsemieke, Fenna, Elin Cees en Marlies Janna Lenie Correspondentieadres: Familie Roelse, Vrouwestraat 45,4381 EM Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij bedanken alle betrokken medewerkers van ZorgSaam Ziekenhuis De Honte en WVO Zorg voor de liefdevolle zorg en aandacht tijdens haar ziekbed. 21 juli 1933 Voor de vele blijken van belangstelling en hartelijk meeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve vader, opa en overopa Cornelis Izak Kole willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Anja Kole - Maas Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, april 2021 Dank voor het meeleven, de belangstelling en de kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Vooral voor Linda waren de vele kaarten een troost. Linda heeft de kaarten in een mooi boek gedaan. Linda en Aij en Bosschaart April 2021 Voor uw warme blijken van meeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria de Voogd - Brouwer zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Middelburg, april 2021 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de vele kaarten, de telefoontjes en de prachtige bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Familie de Jonge 's-Heerenhoek, april 2021 zaterdag 24 april 2021 het is goed zo Na een mooi leven hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, trotse oma en overoma echtgenote van Wim de Reiger 17 juli 2013 Kats 87 jaar Goes 23 april 2021 Gerrie en Christi Indi en Kenneth, Jordan, Luca Tara Maja Sander en Marjan, Sylvana, Eva Romana (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Proeftuin 21 4475 AW Wilhelminadorp Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en hospice Het Clarahofje voor de liefdevolle contacten en goede zorgen. De crematie vindt plaats in besloten kring. Wij willen u hartelijk bedanken voor de lieve en troostende woorden en prachtige kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Uw warme reacties zijn voor ons een grote steun. Lena Janse - Kleinepier kinderen en kleinkinderen Zoutelande, april 2021 Voor de vele kaarten en alle andere blijken van medeleven ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oude oma willen wij u hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank aan dr. WJ.M. Spekhorst en IRIZ Thuiszorg in het bijzonder Lusia, Elly en Bernice. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Domburg, april 2021 Dat wij zoveel blijken van medeleven hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader heeft ons goed gedaan. Aangezien het voor ons onmogelijk is u allemaal persoonlijk te bedanken, doen we dat nu langs deze weg. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2021 Door de vele reacties die wij van u mochten ontvangen is wel gebleken wat onze geliefde Piet, pa, opa voor iedereen heeft betekend. Al uw medeleven doet ons goed. Jolanda, kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, april 2021 PM Voor de ontvangen condoléances na het overlijden van onze dierbare oom zeggen wij u hartelijk dank. Nelly en Dirk van der Wolde - Minderhoud Chris Welleman 's-Heer Hendrikskinderen, 24 april 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46