FAMILIEBERICHTEN 17 Izak Cornells Hage Wmrk OVERLEDEN Jacobus Jan van 't Leven -Ko- Ko van 't Leven Jan van der Maden Adriana Fokker - van Stel Jacobus Cornells van den Berg Jaap Jan Burgemeester Adriana Elizabeth de Vlieger "Als er ooit een dag komt dat we niet meer samen zijn, neem me dan mee in je hart. Daar zal ik altijd blijven." Met pijn in ons hart, nemen wij afscheid van onze vader 20 november 1949 119 april 2021 Den Bommel Zierikzee Melisa en Jenni Pascal en Julia Jordy De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Francien Dekker De liefde houdt niet op waar het leven eindigt Ontroerd hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Wemeldinge, 9 maart 1929 t Waalwijk, 22 april 2021 echtgenote van Cornells Fokker Antony en Olga Thijs en Joy Eline en Jasper, Nina, Loek Raf Arjan en Jacqueline Lente Mirthe en Tobias Rian en Hans Irma Jeppe Correspondentieadres: Rijniing 115,5152 RG Drunen U kunt afscheid nemen van Adri op maandag 26 april van 19.00 tot 20.00 uur in UitvaartHuijs Van Dommelen, Antonie van Leeuwenhoekweg 24 te Drunen. U kunt de uitvaartdienst volgen door middel van een livestream via de link: http://bit.ly/adriana-fokker Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Johanna Elisabeth van den Berg-van Gijlswijk Noordwijkerhout, Middelburg, 27 juli 1929 19 april 2021 Ivonne en Ben Iskander Miranda Marco en Janet, Ben Ruud en Christel Fenna Lucca Correspondentieadres: Beukenlaan 6,4334 BZ Middelburg Het afscheid zal in familiekring plaatsvinden. We hebben het goed gehad samen Na een mooi en enerverend leven is vredig ingeslapen onze bijzondere papa, trotse opa en lieve opi sinds 15 april 2013 weduwnaar van - Ridder in de Orde van Oranje-Nassau - 9 februari 1930 20 april 2021 Wij zijn dankbaar voor de vele jaren dat hij bij ons was en mooie dingen voor en met ons deed. Sarien Elizabeth en Jurgen Roderick, Friso Anna en Sjoerd Pepijn, Sophie Charlotte Mariët en Henk Izak Gerrit Correspondentieadres: Familie Reins-Hage, Duivekeetseweg 6 4698 PK Oud-Vossemeer Naar zijn wens vindt de uitvaart in kleine familiekring plaats. zaterdag 24 april 2021 Ko is aan zijn laatste reis begonnen Na een kortstondig ziekbed hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en mijn vader Rilland-Bath, 10 december 1941 Goes, 17 april 2021 Goes Laura van 't Leven-Schoe Kruiningen Annemieke van't Leven Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 5 4416 CK Kruiningen We hebben in besloten kring afscheid genomen. Wij kregen het droevige bericht dat onze zwager en oom is overleden. Echtgenoot van onze oudste zuster, vader van Annemieke. Goes, 17 april 2021 Serooskerke (W) Jannie Sturm - Schoe Jaap Sturm (in herinnering) Oostkapelle Piet Schoe (in herinnering) Mien Schoe - van Saane Arnemuiden Jan Schoe Marion Schoe - Hoitsma Oostkapelle Bram Schoe Janny Schoe - de Bruijn Bergen op Zoom Karei van Iwaarden (in herinnering) Mieneke van Iwaarden - Schoe (in herinnering) Neven en nichten Wij wensen Laura en Annemieke sterkte. Het droevige bericht heeft ons bereikt dat de moeder van onze vriend Rob is overleden Wij wensen hem en familie veel sterkte toe Eric, Angelique, Jurre Marco, Daniëlle, Steijn Robert Rudi, Quinty Yannick Evi Omnia vincit amor Diep bedroefd, maar ook dankbaar voor alle mooie, Liefdevolle jaren samen heb ik afscheid moeten nemen van mijn jeugdliefde, mijn eeuwige zielsverwant Utrecht, 6 juni 1945 t Vlissingen, 21 april 2021 Pauline Burgemeester-Stunnenberg Marie Claire Annemarie Frangoise en Huibert Tobias Zori, Nathaniël Kim, Jennifers Jitse, Sebastiaan Martine Daniëlle, Renzo Christine Jannine Correspondentieadres: Van Karnebeekstraat 6,4384 HN Vlissingen U kunt uw herinneringen aan Jan delen met ons via: https://herinnering.dela.nl/janburgemeester Jan is thuis. Alwaar bezoek mogelijk is, in overleg met de familie. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen wordt een gift aan Stichting Zilver zeer gewaardeerd. (NL32 ABNA 0857 4555 40 t.n.v. Stichting-Zilver)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45