18 FAMILIEBERICHTEN Izak Cornelis Hage Jozias Daniël Abraham Haak Jf Cor de Waal Adriana Elizabeth de Vlieger DANKBETUIGING Hans Kamphoi® 11 Arnold Stellemans Lies van de Velde - van Belle Jaap Overdulve And ré Verstraten Gerard Cornelis Meeuwse - Gerrit - Jas Riet Dieleman-van Fraaijenhove Geen zee was jou te hoog, veel héb je overwonnen, nu ben je ondanks dat, de grote vaart begonnen. Dit is nu je laatste reis, behouden vaart... Zomaar, zo plotseling weggegleden uit ons leven, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader echtgenoot van Suus Ollebek Terneuzen, t Gent, 25 juli 1942 20 april 2021 Suus de Waal-Ollebek Silvia en Ron Pino en Herman Nikki Jimmy Sunny Marléne en Peter Yvonne en Rudolf Elinny en Yorben Kim en Michael Lynn Aniëla Lana en Raoul Keano Mike Niels Correspondentieadres: Kreekzicht 4 4533 PP Terneuzen Vanwege de huidige maatregelen zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. We hebben het goed gehad samen Na een mooi en enerverend leven is vredig ingeslapen onze bijzondere papa, trotse opa en lieve opi sinds 15 april 2013 weduwnaar van - Ridder in de Orde van Oranje-Nassau - 9 februari 1930 20 april 2021 Wij zijn dankbaar voor de vele jaren dat hij bij ons was en mooie dingen voor en met ons deed. Sarien Elizabeth en Jurgen Roderick, Friso Anna en Sjoerd Pepijn, Sophie Charlotte Mariët en Henk Izak Gerrit Correspondentieadres: Familie Reins-Hage, Duivekeetseweg 6 4698 PK Oud-Vossemeer Naar zijn wens vindt de uitvaart in kleine familiekring plaats. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij modhten ontvangen na het overlijden van onze moeder *1 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zove ietrokkenheid verzacht het verdriet Hoek, april 2021 eFHooft Finn >r Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze ma Uw aanwezigheid op de dag van de afscheidsdienst en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. In het bijzonder willen we bedanken: Buurtzorg Terneuzen, thuiszorgteam Unit 2 van de Blaauwe Hoeve en huisarts dkt. Halilovic voor de gegeven zorg. Ook dank aan Dela voor de geboden begeleiding. Kinderen en familie Hulst, 24.04.2021 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve en zorgzame pa, opa en opi Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Terneuzen, april 2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame ma, oma en overgrootoma zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder willen we alle mensen die - op welke wijze dan ook - zorg hebben verleend nogmaals danken vooralle steun en hulp. Carla en Ronald Maarten en Diana Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, april 2021 zaterdag 24 april 2021 'A ZV Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa danken wij u hartelijk. Een troost is het voor ons om te weten dat Arnold in zijn leven zoveel voor velen heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging Quataert voor de goede begeleiding. Rita Stellemans, kinderen en kleinkinderen Retranchement, april 2021 Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge André lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Judy Verstraten-Wieme Kinderen en Kleinkinderen. Hoofdplaat, april 2021 Voor de ontvangen condoléances na het overlijden van onze dierbare oom zeggen wij u hartelijk dank. Nelly en Dirk van der Wolde - Minderhoud Chris Welleman Voor de hartverwarmende belangstelling die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het is bijzonder te beseffen dat hij niet alleen voor ons veel heeft betekend. Clara Haak-van Hoeve Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, 24 april 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136