FAMILIEBERICHTEN 17 Rose-Marie Kint-Seghers Cees de Smidt Jeannine Veneranda Elodie Plasschaert OVERLEDEN Emile Kint Rose-Marie Kint-Seghers Jacobus Willem Dieleman -Ko- You held my hand for only a while, but you'll hold my heart forever. Emily Maes Als je voor één mens in je leven wat betekend hebt, dan heb je niet vergeefs geleefd. Dag Hammarskjöld Afscheid nemen betekent de geboorte van een herinnering Salvador Dali echtgenoot van Jeannine Oris Terneuzen, 22 juli 1948 t Westdorpe, 23 april 2021 Jeannine de Smidt-Oris Karen de Smidt en Patrick Smets Emily Maes Amy Maes Amber Maes Singel 76 4554 CP Westdorpe De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 28 april om 14.00 uur. U heeft de mogelijkheid de dienst bij te wonen via de livestream. Stuur hiervoor een mail naar: info@deridder-uitvaart.nl en u krijgt de inlog gegevens. Wij danken allen die hem de afgelopen maanden zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Jean Franciscus Stephanie Remery 16 -12 -1938 Westdorpe zaterdag 24 april 2021 ZV en als ik ooit eens sterven moet, wees dan zo goed. Laat mij dan rusten in de grond van 't dorp dat ik het liefste vond. Onze vechter heeft eindelijk rust- Mijn grote liefde, onze zorgzame moeder en lieve oma, is omringd door haar dierbaren overleden. Dankbaar dat zij niet langer hoeft te lijden, maar intens bedroefd om dit grote verlies. echtgenote van Clinge, 14 oktober 1947 t Hulst, 22 april 2021 Hulst: Emile Kint Abbots Langley Engeland: Dr. Ir. Darwin en Neena Maya en Nathan Terneuzen: llze en Stefan F lorien Janseniuslaan 49,4561 NL Hulst Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn lieve, dappere zus en tante is voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart Benny en Marleen Buijsse Jilca, Jessy, Angelo en kinderen Hulst, 22 april 2021 weduwnaar van Neeltje Smies Axel, 5 januari 1925 f Zaamslag, 21 april 2021 Afgelopen woensdag is overleden mijn lieve vader, schoonvader en onze opa. Terneuzen Marijke en Ludwig Lauret-Dieleman 's-Hertogenbosch Robbert en Martha Leiden Lauren Correspondentieadres: Beethovenhof 118 4536 AC Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ De Molenhof, afd. Hoge Heule voor de goede en liefdevolle zorgen. Het waren nog slechts dagen waarin we dicht bij elkaar er voor jou konden zijn. Ze waren warm en zonovergoten. Net als jij. Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame mama, schoonmoeder en oma weduwe sinds 8 februari 2019 van 22 - 04 - 2021 Westdorpe Terneuzen: Bart Amsterdam: Irien Meis Mirre Breda: Maaike en Ivo Ties Fréderique Wij danken Theo Goethals en zijn team, buurvrouw Patricia, huisarts Dr. Deleu en het team van Buurtzorg Sas van Gent voor de goede zorg en oprechte betrokkenheid. Westdorpe, 22 april 2021 Bernhardstraat 42,4554 BD De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben op donderdag 29 april in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. U kunt deze volgen om 10.50 uur via: www.degeslooteneboom.nl/ online-livedienst-condoleanceregister klik hier op de het groene vlak "volg hier een online uitvaartdienst" De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Graag ontvangen wij uw condoleanceberichten of fijne herinneringen aan haar via bovenvermelde link, zodat wij deze later kunnen bundelen als tastbare herinnering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 135