MEZZA 25 'ALS JE MIJ doordeweeks ziet, in mijn nette pak, verwacht je niet dat ik deze hobby heb. Nadat ik jarenlang een geheim leven heb moeten leiden, is het zo'n bevrij dend gevoel om in mijn vrije tijd als vrouw verkleed te kunnen gaan. Als heteroman een fetisj hebben voor panty's, lingerie en hoge hakken, daarmee loop je niet te koop. Ik heb er zelfs jaren mee gestruggeld. Toen ik het mijn ex- vrouw vertelde, een jaar na ons trouwen, was ze geschokt. Uiteindelijk heeft ze het geaccep teerd, maar ze wilde er niets van zien. Pas na onze scheiding in 2003 ben ik volledig mezelf gewor den en heb ik de keuze gemaakt om en femme, dus als vrouw, naar feesten te gaan. Ik ben geen travestiet. Travestieten willen als vrouw behan deld worden. Voor mij hoeft dat niet. Ik ben een heteroman die het leuk vindt als vrouw verkleed te gaan en graag op hak ken van zo'n 12 centimeter loopt. "Hoe houd je dat de hele nacht vol,'' vragen mensen weleens. Mijn motto is: leven en laten leven, maar dürf te leven. Helaas kan niet iedereen omgaan met mensen die zichzelf zijn. Ik ben op straat uitgescholden, een jongen heeft mijn pruik van mijn hoofd gegrist en in een club ben ik betast. Triest. Als ik de hele week hard gewerkt heb, krijg ik energie door een of twee feestjes per weekend te bezoeken. Buiten coronatijd dan. Ik drink alleen voor de gezellig heid. Op maandag sta ik weer fris en fruitig op het werk, terwijl mijn collega's geen idee hebben van wat ik in het weekend heb gedaan. Als crossdresser laad ik de batterij op.' 3ANDY ALBERTI (65) jit Den Haag werkt il veertig jaar in de inanciële wereld. n het weekend gaat tij graag en femme )p stap, oftewel als /rouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 105