FAMILIEBERICHTEN 17 Karei van de Gruiter OVERLEDEN Erwin Herman van Opdorp Erwin van Opdorp Jan van Dixhoorn COLOFON Familieberichten Gerardus Petrus Boeijkens Gerard Het verlies was er al voor het einde, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring, bespit van zijn gedachten nam. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, opa en overopa weduwnaar van Dina de Nooijer Arnemuiden Middelburg 21 september 1936 17 april 2021 Arnemuiden: Jannie en Geerard de Reiger-van de Gruiter Hans van de Gruiter Marcel en Geneviève Gala, Gig. en Gabi Linda en Arjan Milou en Fenna Tuindorp 16 4341 CB Arnemuiden De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. On^e dank gaat uit naar SVRZ Noordbolwerk 33D, voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-werkgever Joop en oud-medewerkers, van Dixhoorn mannenmode Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Maria Boeijkens-van Waterschoot donderdag 22 april 2021 Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, trotse opa en broer echtgenoot van Francien Pijpelink 27 januari 1945 IJzendijke 120 april 2021 IJzendijke: Francien van Opdorp-Pijpelink Hulst: Patrick en Isabella Zillah Luca Axel: Patricia en Peter Britt Finn IJzendijke: José Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Willem Teilstraat 30,4515 EH IJzendijke Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zus Francien Saar en Piet Guequierre- Pijpelink Adrie en Wim t Andriessen- Pijpelink Bram en Chantal Pijpelink- van Es Jaap en Susan Pijpelink- Penili Elly en Peter van Es- Pijpelink neven en nichten Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa, opa en opa-opa weduwnaar van Stoppeldijk, 4 juli 1931 t Hoek, 20 april 2021 Hulst: Eddy Hulst: RudyenAnja Evelien en Michiel, Lisanne, Jesper Jordy en Eline Daniël en Michelle Graauw: Eric en Nicole Hulst: Danny Correspondentieadres: Zoutestraat 11,4561XA Hulst De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Vremdieke, afdeling Noordhoek, voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55