■li' dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Liesbeth Roose JWK familieberichten Liesbeth Roose Ko Lokerse Piet Wisse COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. media donderdag 22 april 2021 PM Dag Liesbeth, dag lieve nicht, dag mooi sterk mens. Wat wasje dapper.... Een oneerlijke strijd, maar wat heb je gestreden. We zullen je missen. Wijnand de Bree Leni de Bree-Deurloo Michel Sandra de Bree, Matthijs, Fenna Thomas Nicolette van Houten Merlijn, Colin We zijn er stil van... Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze collega Het is bijna niet voor te stellen dat zij er niet meer is, zo'n sprankelende, levenslustige persoonlijkheid. Liesbeth heeft bijna zeven jaar bij Zorggroep Ter Weel gewerkt als secretaresse zorg, welzijn en behandeling. Daarnaast ondersteunde zij de facilitaire dienst. Wij denken aan haar kinderen Niels, Loes en Roos, haar partner Paul, haar ouders, broer en aan Wouter. Veel te vroeg moeten zij afscheid nemen van hun moeder, partner, dochter, zus, maatje. Wij denken aan jullie en wensen jullie heel veel kracht toe om dit enorme verlies te dragen. Namens alle medewerkers van Zorggroep Ter Weel, Coby Traas, bestuurder WISKERKE ONIONS Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze gepensioneerde medewerker de heer Hoewel we wisten dat Ko al geruime tijd ziek was, kwam zijn overlijden toch nog onverwacht. Hij was voor vele jaren een zeer gewaardeerde werknemer en collega, totdat hij met pensioen ging maar bleef daarna ook voor velen een fijne vriend. Wij denken met respect en erkentelijkheid terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid bij ons bedrijf en familie. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn echtgenote Adrie Lokerse en kinderen. Jaap en Lenny Wiskerke kinderen Kees en Karin Wiskerke Personeel Wiskerke Onions B.V. Najaren lief en leed te hebben gedeeld, hebben wij met droefheid kennis genomen van het overlijden van onze buurman We wensen zijn broer Jaap, zus Suus en verdere familie Gods kracht en nabijheid toe in dit grote verlies. Wim en Erika Ovaa Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, 20 april 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. H ïk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45