Willem Balkenende 16 FAMILIEBERICHTEN Karei van de Gruiter Marinus Francois Maat ~Rinus~ Wim Balkenende Geerard Duijnkerke Geerard Duijnkerke Riet Karreman - de Fouw Janna Johanna Hubregtse OVERLEDEN Na een langdurig lijden is enkele dagen na zijn negentigste verjaardag overleden onze zwager Woerden: Piet f en Maddie Speijkers-Steketee Goes: Rinus en Lenie Deurloo-Moerdijk Oud-Turnhout: Ella en Benno Hoogendoorn-Deurloo Montfoort: Neli en Anton Van den Berg-Deurloo Het verlies was er al voor het einde, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring, beeft van zijn gedachten nam. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, opa en overopa weduwnaar van Dina de Nooijer Arnemuiden 21 september 1936 Middelburg 17 april 2021 Arnemuiden: Jannie en Geerard de Reiger-van de Gruiter Hans van de Gruiter Marcel en Geneviève Gaia, Gigi en Gabi Linda en Arjan Milou en Fenna Tuindorp 16 4341 CB Arnemuiden De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar SVRZ Noordbolwerk 33D, voorde liefdevolk verzorging. Karei van de Gruiter Wij zijn verdrietig dat ons bestuurslid is overleden Gerard Wil Bep SVS en Omstreken Kloetinge: 9 maart 1937 Jenny Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan, Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze lieve pa en opa sinds 15 november 2001 weduwnaar van Willy Matla. Goes: 18 april 2021 Ovezande: Erica en Corneel van Terheijden - Maat Nathan en Kim Joshua Wemeldinge: Anita en Kees Meijaard - Maat Jesper en Jessica Kyara en Kevin Enschede: Marco en Kristel Maat - Duinkerke Matthew, Jordan Correspondentieadres: Dreef 10,4441 AL Ovezande De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers en vrijwilligers van de locatie Ter Valcke en in het bijzonder van woning 413 voor de goede en liefdevolle verzorging. donderdag 22 april 2021 Nooit zal je meer in je tuin lopen waar ieder gewas en iedere plant getuigden van je zorgende hand. Je mag nu wonen in de tuin van God om samen met allen die jou zijn voorgegaan de lof te zingen voor Zijn grote Naam. Zo mogen wij verder, wij beneden, jij daarboven totdat we elkaar weer ontmoeten, dat blijven we geloven. Met veel liefde en dankbaarheid herinneren wij hem. 13 mei 1931 10^^. t 19 april 2021 Geliefde man, onvergetelijke en lieve vader, schoonvader, opa en over-opa van Gré Balkenende-de Mol Rien Balkenende Dirk en Daria, Milana Hendrikje en Hugo Maaike en Kees Noordhoek-Balkenende Simon en Christine 9 Mieke en Johan Anita Balkenende Jan-Willem en Jacqueline, Lana, Jaxx Pieter en Kirsten Bram-Jan Balkenende en Lianne de Waard Jaco Balkenende en Marjo van Sparrentak Abby Peter en Christine Balkenende-Meuleman Renske Luuk en Nienke Bart en Naomi Emmy en Hans Bouwense-Balkenende Joëlle Levi Anne-Ruth en Wesley Correspondentieadres: Nieuwstraat 67, 4493 BA Kamperland De dankdienst en de begrafenis worden in besloten kring gehouden. U bent uitgenodigd om zaterdag 24 april vanaf 10.30 uur de dienst te volgen via www.kerkdienstgemist.nl via het account van de Protestantse Gemeente te Kamperland. Onze bijzondere dank gaat uit naar de huisarts en de medewerkers van Allevo voor de liefdevolle zorg. Het bericht van overlijden van onze lieve altijd meelevende zwager en oom raakt ons diep. Wij wensen Gré en gezin veel troost en kracht toe. Cees de Mol (in herinnering) Sien de Mol-Marcusse Carine en Saïd Ayla, Amé en Naël Arda en John Jayson, Nila en Sen Rieneke Yano -fr Terneuzen, 19 april 2021 Met verdriet namen wij afscheid van onze goede vriend We denken aan hen die achterblijven. Marien en Bea Welleman April 2021 Verdrietig zijn wij dat mijn broer, zwager en oom is overleden Joos en Janna Klaas en Bianca Diégo en Dani Wilma Jacco PM Alles gaat over, ook onnoemlijk verdriet Willem Vermandere Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zus en onze (oud)tante Breskens, 29 juni 1955 t Terneuzen, 16 april 2021 Moeder van Rosalinde 12 februari 1984 Nieuwvliet: Piet Hubregtse Corrie Hubregtse-Huijsman 's-Heer Arendskerke: Annette en Daniël van Veen-Hubregtse Nienke, Lotte Nieuwvliet: Evelien en Jeroen Helfferich-Hubregtse Sietse, Lieke Breskens: Roxanne Schot Noël, Lithas Jenny is thuis. De uitvaartdienst van Jenny vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Piet Hubregtse Dorpsstraat 35,4504 AG Nieuwvliet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44