FAMILIEBERICHTEN 13 Jacqueline Reniers Theo Praet Eugène du Fossé Financiële berichten Suzanna Johanna Wondergem -Suus- DANKBETUIGING ~/~T Als een leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als je veel wordt ontnomen. Als je je zelfstandigheid verliest. Als je leven niet meer jouw leven is. Dan komt de tijd dat 't einde goed is. Vol verdriet moeten wij u kennis geven dat is overleden onze zus, tante en vriendin dochter van Janus Wondergem en Pieternella Neeltje Vreke Serooskerke, 29 december 1937 Rotterdam, 18 april 2021 Serooskerke: Jaap t en Gré Esther, Bente, Siemen Simone Niek en Jolijn, Rufus Jan en Annemarie Han en Elly Suzanne en Joël Eliza en Sander Barendrecht: Geertrui Correspondentieadres: Han Wondergem Noordhoutstraat 72 4353 BM Serooskerke Vanwege de huidige omstandigheden vindt de begrafenis in kleine kring plaats. Wij nodigen u van harte uit de dankdienst voor haar leven op vrijdag 23 april om 11.00 uur via livestream te volgen; https://vimeo.com/538363838 Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle zorgen die zij heeft mogen ontvangen door de medewerkers van Aafje Smeetsland te Rotterdam. Nel van Tatenhoven - de Koster Lilian Praet-Van Doorsselaer COLOFON Familieberichten woensdag 21 april 2021 ZV Wat wasje lief, sterk en dapper. Nu heb je eindelijkje rust gekregen. We zullen je enorm gaan missen. 't Komt zoals het komt, 't gaat zoals het gaat..." - echtgenote van Nico - 15 oktober 1946 117 april 2021 Middelburg: Nico van Tatenhoven Middelburg: Dennis en Monique Dylan Mylo Rik Correspondentieadres: Howlin' Wolfstraat 38,4337 WP Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Nel te nemen, op donderdag 22 april tussen 19:00 - 20:00 uur in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 in Vlissingen. De uitvaartdienst vindt, vanwege Covid-19, in besloten kring plaats, op vrijdag 23 april om 12:00 uur. U kunt de dienst volgen via de volgende link: https://start.memoriam.tv/QCNR-C6RK Waarom??? Is nog steeds onze vraag Maar gesteund door de overweldigende blijk van medeleven. In de vorm van kaarten, telefoontjes, berichten en bloemen. Hebben we afscheid kunnen nemen van: mijn allerliefste vrouw, onze dappere lieve moeder en stiefmoeder Oostburg, Erlin Louwerse Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en mijn pa echtgenoot van Clinge, 27 mei 1941 t Koewacht, 15 april 2021 Koewacht: Lilian Hulst: An ja Schuttershofweg 3 Koewacht Correspondentieadres: Malburgplein 14,4561 CG Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen eenieder hartelijk danken voor de steun die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze man, (schoon)vader en opa De vele kaartjes, berichtjes, telefoontjes, bloemen en gesprekken hebben ons veel goed gedaan in deze verdrietige periode. Marjoke Stokkerman Renee du Fossé Pieter Mullaert Alexander du Fossé kleinkinderen Oostburg/IJzendijke, 21 april 2021 De vereffenaar van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in liquidatie Sterling Software (Netherlands) II B.V. in liquidatie, statutair gevestigd te Amsterdam, kantoorhoudende te Riding Court Road, Datchet Ditton Park, Slough, Berkshire SL39LL, Verenigd Koninkrijk, geeft te kennen dat de stukken als bedoeld in artikel 2:23b lid 4 Burgerlijk Wetboek gedurende twee maanden na deze publicatie ter kennisneming van een ieder ten kantore van de vennootschap alsmede ten kantore van het handelsregister van de Kamer van Koophandel ter inzage zullen liggen. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 72