J? 12 FAMILIEBERICHTEN X Maria Catharina Karreman-de Fouw OVERLEDEN Maryam Daelman Willemina Johanna Cornelia Dees-Balkenende weduwe van Jan Dees 5 mei 1924 19 april 2021 Cornelia Pieternella van Dixhoorn-Vroegop Monic Riet Carl de Hulsters Carl de Hulsters Carl de Hulsters Carl de Hulsters ZV woensdag 21 april 2021 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van mevrouw Jarenlang heeft mevrouw Daelman zitting gehad in de Bewonersraad van Woonstichting Hulst. Wij zijn haar dankbaar voor haar betrokkenheid bij en inzet voor de Woonstichting. Langs deze weg wensen wij haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, medewerkers, Raad van Commissarissen en Bewonersraad Woonstichting Hulst 'De Heer is mijn Herder' Na een lange weg van steeds weer afscheid nemen is door haar Herder Thuis gehaald onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi - Mien - Vlissingen: Jan en Wilma Dees Inge en Kees, Maartje, Sam Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Reede Vondellaan woning 2 te Vlissingen voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 183 - 4387AD Vlissingen De uitvaart zal 24 april in besloten kring plaatsvinden. U kunt de kerkdienst vanaf 11.30 uur meebeleven via de website van de kerk: www.kruiskerk-middelburg.nl/live "Disse te adeus e morri" "Ik zeg je gedag en ik sterf" Na een lange periode van afnemende gezondheid is op 19 april in het woonzorgcentrum Maxima, in volle vrede overleden weduwnaar van Terneuzen, Terneuzen, 2 maart 1933 19 april 2021 Jan Marian Joep Joris Anoek Correspondentieadres: Rozenpark 28,4537 SX Terneuzen Op donderdag 22 april is er van 19.00 uur tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De afscheidsceremonie zal, gezien de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan de verpleging van hetSVRZ Maxima, afdeling la en 1b voor de goede en lieve zorgen aan Jan. Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij wensen Leendert, Melanie, Jeroen en Nadine heel veel sterkte toe. Jolien, Anoek, Vicky, Anne, Lise, Lienke en Nina Tot het laatst toe wilde je leven door je sterke wil hiertoe gedreven Je geest nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht Met veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve echtgenote, onze lieve (schoon)moeder en mijn dochter Hoek, 27 december 1944 f Oost-Souburg, 20 april 2021 Jan Melinda en Ruud Eelco en Jolande oma Middenhofsingel 11 4388 AN Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden. Wij bedanken dr. W. Lucas en hetWVO team Oost-Souburg voor de goede zorg. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Toen in 1987 besloten werd dat de begraafplaats te Westdorpe gesloten zou worden was Carl een van de initiatiefnemers die gezorgd hebben dat er een commissie werd opgericht die met behulp van vrijwilligers het beheer en onderhoud van de begraafplaats zouden overnemen. Het resultaat is een prachtige begraafplaats waar wij met zijn allen zeker trots op mogen zijn. Onze gedachten gaan uit naarToos, Eefje, Marty, Senna, Indy en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens bestuur en leden Kerkhofcommissie Westdorpe Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze toegewijde Dorpsraad voorzitter Zijn doorzettingsvermogen en betrokkenheid was een voorbeeld voor ons. Wij wensen namens de Dorpsraad Westdorpe de familie en geliefden veel sterkte met dit grote verlies. BRANDWEER Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van (oud)brandweer collega Carl blijft in onze herinneringen als een fijne, gewaardeerde collega die veel heeft betekend voor brandweer Westdorpe en de brandweer in het algemeen. Wij wensen Toos, Eefje en alle andere familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens blusgroep Westdorpe en personeelsvereniging A.O.W. brandweer Westdorpe Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Carl was een gepassioneerd brandweerman die zich ruim 45 jaar met hart en ziel inzette voor de brandweer. Begonnen als vrijwilliger in het korps Westdorpe en daarna als beroeps bij de toenmalige gemeente Sas van Gent, later Terneuzen en sinds 2013 bij Veiligheidsregio Zeeland. Carl was enkele jaren met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers Veiligheidsregio Zeeland, namens deze, Edith van der Reijden Directeur/Commandant Brandweer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 71