II Carl volgde alles rond Westdorpe met argusogen 7 Carl de Hulsters 1949-2021 ONZE VOORJAARS COLLECTIE IS BINNEN. KOM KIJKEN. STORYCARS BIJZONDERE AUTO'S IN HUN SERIE Er wordt gestreefd naar een unieke bak, anders dan de standaard exemplaren van zijn serie Na het spotten van de juiste deals, de communicatie en het on derhandelingscontract met de ver koper, moet er nog een heel traject worden afgewerkt voordat de auto uiteindelijk in Nieuw Namen bij StoryCars binnenrolt. „Inmiddels zijn ook daarvoor waardevolle contacten opgebouwd met trans portbedrijven, de RDW, de Belas tingdienst en diverse expertise- douane- en inklaringsdiensten om snel en goed tot de invoer van de wagen te kunnen komen." Eenmaal binnen wordt de auto door een monteur grondig onder zocht, voorzien van groot onder houd en indien nodig worden er onderdelen vervangen. Andere Een fotograaf maakt tot slot op een idyllisch plekje een fotoshoot en dan volgt nog de promotie en mar keting via diverse kanalen. Dit alles loopt inmiddels als een geoliede machine. Uniek voor het concept vindt Robben de bijdrage van specialistische regionale be drijven om tot het totale plaatje te komen. De inkoop en uiteindelijke verkoop liggen op zijn bordje. Het eindpunt is dat elke StoryCar een nieuwe en vooral trotse eigenaar krijgt. Als volgende stap wil Rob ben zich gaan richten op droom auto's voor een doelgroep die wat minder te besteden heeft. „Maar daarbij ga ik dan ook weer op zoek naar een topversie bin nen het model, zodat ook die liefhebbers hun eigen verhaal kun nen gaan schrijven met hun nieuwe aanwinst." Antony Robben vindt verspreid over de hele wereld bijzondere auto's. De auto's van StoryCars in Nieuw Namen zijn niet zomaar een 'verzameling van metaal en rubber.' ,,Ze vertellen een verhaal en hebben karakter." handelingen zijn onder meer het tunen, chippen en poetsen van de auto. ,,Kan er nog iets aangepast worden qua geluid, luxe of snel heid zodat de bolide nog unieker wordt en de beleving nog mooier? Zo wordt gestreefd naar een unieke bak, anders dan de stan daardexemplaren van zijn serie." land. Zo zijn er in zijn selectie au to's uit Canada, Rusland, Dubai en Bulgarije terechtgekomen. Maar ook naast de deur, in België, Duits land en Denemarken, zijn al ju weeltjes op de kop getikt. Voorna melijk voertuigen die tussen 2000 en 2014 van de band rolden en waaraan nu een prijskaartje hangt vanaf zo'n twintigduizend euro. Rijden in een Porsche, Corvette, Dodge Chal lenger of een dikke Audi: het is een droom van veel autoliefheb bers. Sinds twee jaar zet onderne mer Anthony Robben (40) met StoryCars dat soort exclusieve au to's in de markt. Robben: „Het zijn auto's die uit hele wereld komen. Alleen maar pareltjes die een prachtige reis hebben gehad om uiteindelijk hier in Nederland een nieuw leven op te bou wen." Een auto heeft een ge schiedenis, een verhaal en staat voor hem ook voor een stukje emo tie: „Ik word er zelf ook helemaal blij van. Het kan zo maar zijn dat een sjeik uit Dubai de eerste berijder was van de Audi R8 die nu als een prachtige bolide staat te pron ken in mijn collec tie." Robben heeft in middels ook een groot netwerk aan con tacten opgebouwd in het buiten- lig bestuurslid Elisabethparochie, oud-voor zitter van het kerkbestuur Westdorpe en van de scouting. Ook was hij betrokken bij de jaar lijkse bedevaart van Westdorpe naar Oostak ker, het Lourdes van Vlaanderen. Komst van het kassengebied De Hulsters zette zich op vele fronten in voor de leefbaarheid van zijn dorp, en dat al jaren. Zo dreigde in 1987 sluiting van de rooms-ka- tholieke begraafplaats. Hij was erbij om dit te voorkomen. Een speciale kerkhofcommissie stond op. In de loop van 1988 kon in West- dorpe weer begraven worden. De komst van het kassengebied bij Westdorpe en de verbre ding van de Tractaatweg volgde hij als dorps raadbestuurder met argusogen, om de belan gen van Westdorpe te behartigen. Voor alles was De Hulsters brandweerman. Hij kreeg het met de paplepel ingegoten. Zijn vader was brandweercommandant in West- dorpe. ,,Als de pieper gaat, gaat er iets door je heen'', zei hij in 2014 in een gesprek met deze krant. ,,Als een brandweerman dat ontkent, is het geen goeie." De uitvaart van De Hulsters, die al enige tijd ziek was, is morgen, donderdag. De familie heeft verzocht om 12.30 uur een erehaag te vor men vanaf zijn woning aan de Wilhelmina- straat 23 richting de brandweerkazerne. Bel voor een afspraak naar de volgende tel.nrs. 0115614082-0654692044 Vlietstraat 15,Terneuzen Tel. 0115-614 082 Carl de Hulsters (72, foto). Niet al leen voor West- dorpe heeft hij zijn sporen verdiend, maar zeker ook binnen de brand weerwereld, waar van hij november 2015 na maar liefst 45 jaar afscheid nam. De lijst vrijwilligersfuncties van De Hulsters is lang: voorzitter van de dorpsraad, voorzitter van de kerkhofcommissie, voorzitter van het rooms-katholiek gemengd zangkoor, voorma- woensdag 21 april 2021 Misschien wel de Audi van een sjeik -Antony Robben, StoryCars Meer informa tie via story- cars.nl. Anthony Robben van StoryCars uit Nieuw Namen bij een Audi RS 6. foto CAMILESOHEL- STRAETE Edy de Witte Nieuw-Namen n"< O Een man die veel voor 'zijn' West- dorpe heeft bete kend, is overleden,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 70