FAMILIEBERICHTEN 13 -t Jacqueline Reniers Financiële berichten .ii> woensdag 21 april 2021 Wat was je lief, sterk en dapper. Nu heb je eindelijkje rust gekregen. We zullen je enorm gaan missen. 't Komt zoals het komt, 't gaat zoals het gaat..." Nel van Tatenhoven - de Koster - echtgenote van Nico - 15 oktober 1946 117 april 2021 Middelburg: Nico van Tatenhoven Middelburg: Dennis en Monique Dylan Mylo Rik Correspondentieadres: Howlin' Wolfstraat 38,4337 WP Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Nel te nemen, op donderdag 22 april tussen 19:00 - 20:00 uur in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 in Vlissingen. De uitvaartdienst vindt, vanwege Covid-19, in besloten kring plaats, op vrijdag 23 april om 12:00 uur. U kunt de dienst volgen via de volgende link: https://start.memoriam.tv/QCNR-C6RK DANKBETUIGING Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante: Nel van Tatenhoven - de Koster Jos t en Rudy Stephan Liaten Huibt Angelique en Rob Etienne en Patricia Wil en Ad Marco en Katjana Liandra en Jacco Bep en Gert Patrick en Heidi Matthijs en Ines Waarom??? Is nog steeds onze vraag Maar gesteund door de overweldigende blijk van medeleven. In de vorm van kaarten, telefoontjes, berichten en bloemen. Hebben we afscheid kunnen nemen van: mijn allerliefste vrouw, onze dappere lieve moeder en stiefmoeder Bep Provoost-de Bruin Wij willen u hartelijk danken voor de lieve troostende woorden, kaarten en berichtjes die u met ons deelde. Ze helpen ons met het verwerken van dit verlies. Het is fijn te weten dat ze niet alleen voor ons maar ook voor anderen enorm veel betekende. Adriaan en Conny Carolien en Geert Marjoleine en Ruud Robert-jan en Nathalie Klein- en achterkleinkinderen Domburg, april 2021 OVERIGE BERICHTEN Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I info@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persoonlijke uitvaart begeleiding Het adres voor een respecWof afscheid. COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dpg r familieberichten PM Oostburg, Erlin Louwerse Je liefde, kracht, warmte en lach We missen je, iedere dag UITVAART ZORG Peter Butler De vereffenaar van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in liquidatie Sterling Software (Netherlands) II B.V. in liquidatie, statutair gevestigd te Amsterdam, kantoorhoudende te Riding Court Road, Datchet Ditton Park, Slough, Berkshire SL39LL, Verenigd Koninkrijk, geeft te kennen dat de stukken als bedoeld in artikel 2:23b lid 4 Burgerlijk Wetboek gedurende twee maanden na deze publicatie ter kennisneming van een ieder ten kantore van de vennootschap alsmede ten kantore van het handelsregister van de Kamer van Koophandel ter inzage zullen liggen. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media 111 u J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45