po 12 FAMILIEBERICHTEN Liesbeth Roose Liesbeth Liesbeth Roose Lies Liesbeth Roose Liesbeth Roose Maria Catharina Karreman-de Fouw Liesbeth Liesbeth Roose Dag Liesbeth Suzanna Johanna Wondergem -Suus- Riet Als een leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als je veel wordt ontnomen. Als je je zelfstandigheid verliest. Als je leven niet meer jouw leven is. Dan komt de tijd dat 't einde goed is. Vol verdriet moeten wij u kennis geven dat is overleden onze zus, tante en vriendin dochter van Janus Wondergem en Pieternella Neeltje Vreke Serooskerke, 29 december 1937 Rotterdam, 18 april 2021 Serooskerke: Jaap f en Gré Esther, Bente, Siemen Simone Niek en Jolijn, Rufus Jan en Annemarie Han en Elly Suzanne en Joël Eliza en Sander Barendrecht: Geertrui Correspondentieadres Han Wondergem Noordhoutstraat 72 4353 BM Serooskerke Vanwege de huidige omstandigheden vindt de begrafenis in kleine kring plaats. Wij nodigen u van harte uit de dankdienst voor haar leven op vrijdag 23 april om 11.00 uur via livestream te volgen; https://vimeo.com/538363838 Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle zorgen die zij heeft mogen ontvangen door de medewerkers van Aafje Smeetsland te Rotterdam. woensdag 21 april 2021 PM "Live every moment. Laugh every day. Love beyond words" Goes, 20 maart 1967 T Kapelle, 18 april 2021 "Ik leef verder in drie prachtige kinderen" Vier elke dag! Dag lieve Dag lieve vriendin Ellen en Erik Marissa en Jan Correspondentieadres: Kerkplein 23, 4421 AA Kapelle Bi] haar geliefde Oosterschelde kan je Liesbeth een laatste groet brengen. De stoet zal zaterdag 24 april tussen 11.00 en 11.20 uur rijden over de Oude Zeedijk tussen Wemeldinge en Kattendijke. Een erehaag mag opgesteld worden vanaf de Kokuitsweg richting Kattendijke. We vragen je aan één kant van de weg te gaan staan met de rug naar de landzijde met respect voor de onderlinge afstand. Als ie gezond bent, heb je duizend wensen als je ziek bent, maar één Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaarheid voor wat wij met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus en tante Adri Roose en Willy Roose-Deurloo Anthony Roose en Renata van Aalst Alexander, Athina Samen lachen. Samen huilen... Dag Lieve Dag Mooi Mens. Marian en Kees (in liefdevolle herinnering) Timo Jesse Everything of love between us, Will get us trough the night All the things we've lost will teach us, See the pretty things in life All the places that we've been to The people we relate to All the love that we give in to Blow the tears from our eyes Sweet goodbyes I know how you feel right now Losing dreams you've come to care about I know what you need right now You need to come on home so I can hold you tight Krezlp Na een periode van uitermate zware behandelingen die ze dapper en moedig doorstond, is tot ons onuitsprekelijk verdriet op 54-jarige leeftijd een einde gekomen aon het leven van ons koorlid Liesbeth was sinds april 2011 een vriendelijk, lief gezellig, sociaal en toegankelijk, maar vooral stralend lid van Popkoor Seaside Rendez-Vous. Zonder haar zal het dan ook nooit meer helemaal hetzelfde zijn en zijn we een beetje van onze glans verloren. We zullen haar ontzettend missen. We wensen Paul, haar kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies Dirigent, band en zangers zangeressen van Popkoor Seaside Rendez-Vous Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden Moeder von onze leerling Roos (V5B) en oud-leerlingen Niels en Loes Wij wensen Roos Niels en Loes hun vader, familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum dhr. E. Boerhout Tot het laatst toe wilde je leven door je sterke wil hiertoe gedreven Je geest nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht Met veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve echtgenote, onze lieve (schoon)moeder en mijn dochter Hoek, 27 december 1944 f Oost-Souburg, 20 april 2021 Jan Melinda en Ruud Eelco en Jolande oma Middenhofsingel 11 4388 AN Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden. Wij bedanken dr. W. Lucas en het WVO team Oost-Souburg voor de goede zorg. Het mooie van herinneringen is dat niemand ze van je afkan nemen. Want ze blijven voor altijd in je hart. Dag dag lieve vriendin. We zullen je missen. Karin en Wilko Cynthia, Jeffrey Voor altijd in ons hart Lean en Hans Karin en Philip Verdrietig zijn we door het overlijden van Liesbeth Roose, onze stralende sopraan. We zullen haar zo ontzettend missen. Heel veel sterkte voor haar dierbaren. Adella Andrea, Anne, Annelies, Carla, Juliette, Lilian, Marian, Marja, Marjolein en Truike Loes en Reinier Tom in liefdevolle herinnering Niels en Vera Roos en Jens Paul Wouter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44