FAMILIEBERICHTEN 11 OVERLEDEN Geerard Duijnkerke Geerard Duijnkerke Maharita Hüber-Soplantila 'De Heer is mijn Herder' Na een lange weg van steeds weer afscheid nemen is door haar Herder Thuis gehaald onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Willemina Johanna Cornelia Dees-Bal kenende - Mien - weduwe van Jan Dees 5 mei 1924 19 april 2021 Vlissingen: Jan en Wilma Dees Inge en Kees, Maartje, Sam Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Reede Vondellaan woning 2 te Vlissingen voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 183 - 4387AD Vlissingen De uitvaart zal 24 april in besloten kring plaatsvinden. U kunt de kerkdienst vanaf 11.30 uur meebeleven via de website van de kerk: www.kruiskerk-middelburg.nl/live Carl de Hulsters Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ko Lokerse Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Jan Lokerse Christina Lokerse-van de Panne t Wim de Pan Bep de Pan-Lokerse Neven en nichten if) Carl de Hulsters Ko Lokerse -Marita- 28 december 1950 19 april 2021 woensdag 21 april 2021 Na zijn huwelijk van bijna vierenzestig jaar met Janny is overleden Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd. Nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader. Borssele, 14 april 1931 t Heinkenszand, 20 april 2021 A.F. Duijnkerke - Speijkers Jan-Pieter en Gerrie Peter (in herinnering) en Karin Arjan en Mireille Jacorien en Duco Klein- en achterkleinkinderen Wij waarderen de bijzondere rol die Wietske heeft vervuld tijdens de laatste fase van het leven van haar opa. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg SVRZ en de huisartsen voor de liefdevolle verzorging van Geerard. Honingklaver 2 4451 TC Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 22 april van 19.30 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. In verband met de huidige coronamaatregelen wordt de afscheidsdienst in besloten kring gehouden. Wel bent u uitgenodigd om de begrafenis bij te wonen. Deze vindt plaats op vrijdag 23 april omstreeks 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Echtgenoot van Janny Duijnkerke - Speijkers EJ. Nieuwenhuijse - Duijnkerke J. Duijnkerke L. Duijnkerke - Koeman L. Duijnkerke - Poppe S. Kesselaar - Duijnkerke Neven en nichten In liefde gedenken wij ook hen die ons zijn voorgegaan. 20 april 2021 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Carl was een gepassioneerd brandweerman die zich ruim 45 jaar met hart en ziel inzette voor de brandweer. Begonnen als vrijwilliger in het korps Westdorpe en daarna als beroeps bij de toenmalige gemeente Sas van Gent, later Terneuzen en sinds 2013 bij Veiligheidsregio Zeeland. Carl was enkele jaren met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers Veiligheidsregio Zeeland, namens deze, Edith van der Reijden Directeur Commandant Brandweer BRANDWEER Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van (oud)brandweer collega Carl blijft in onze herinneringen als een fijne, gewaardeerde collega die veel heeft betekend voor brandweer Westdorpe en de brandweer in het algemeen. Wij wensen Toos, Eefje en alle andere familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens blusgroep Westdorpe en personeelsvereniging A.O.W. brandweer Westdorpe Na een langdurige ziekte is overleden onze buurman Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sarine de Bat Cok en Els Balkestein Arnold en Annemarie van den Berge Gilbert en Martine Houtekamer Ardjan en Carolien Hoogerland Iman en Marian Imanse Julian en Joalien Janse Alidus en Marieke Jansen Sjoerd Jansen Peter Joossen Arjan en Rianna van Manen Bouke en Michelle Nieuwenhuijse Quintijn en Jacomien Pieper Maurice en Sanneke Potter Gerard en Sabine de Rooij Ad en Jannie Sinke Adrian en Corina Steketee Patrick en Joëlle Teeuwen Marijn en Jacobine Verschuure John en Leslie Oostdijk, 19 april 2021 Intens verdrietig delen we u mede dat na een langdurig ziekbed is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Wat zal ik mijn liefje vreselijk missen! Robbert Hüber Daniëlle en Dave Robin, Dante, Polly Stefan Benny en Henka Alex en Corry Hans en Anke Onze dank gaat uit naar Dokter Meulmeester en Zorgstroom (afdeling Souburg/Ritthem) voor hun inzet en goede zorgen. Van Turnhoutstraat 38 4388 HS Oost-Souburg Gezien de huidige maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43