r«v ■|l' 6 dpg 9 OVERLEDEN Jan Jacobus Tolhoek Hans Bilius Joris Dingemanse -Jo- Anna Dingemanse-Verrijzer Jan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henny van Steenberge Henny was vanaf 1987 lid en heeft zich in het verleden bestuurlijk ingezet voor onze vereniging. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden T.V. Philten Philippine, 15 april 2021 Henny van Steenberge Anita Janssen Johannis Cornelis Louis van de Velde FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. V familieberichten maandag 19 april 2021 ZV Als ik eens mijn ogen sluit en het leven vliegt eruit en als men vraagt: Was 't goed of matig? Was t vlot of statig? Blijf bij de vraag niet langer staan Vergeef me, ik heb m'n best gedaan. Hierbij geven wij kennis van het overlijden, na een kort ziekbed, van onze vader, opa en overgrootvader weduwnaar van *Vlissingen,16 april 1928 tTerneuzen, 12 april 2021 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tamarindestraat 39,4537 XG Terneuzen Gezien de huidige omstandigheden heeft de crematiedienst in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank aan Dr. Bosman en de Hospice Terneuzen. Midden in 't leven. Nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over, in één keer voorbij. Pap, voor ons was je een kei. Enig in je soort. Wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. In de rotsvaste overtuiging in een Leven na de dood, in de wetenschap dat hij terugkeert bij zijn geliefde Jetty, is heel onverwachts overleden onze vader, schoonvader en opa 's-Heer Abtskerke, Moordrecht, 31 juli 1947 14 april 2021 Sinds 1999 weduwnaar van Jetty Tolhoek-Koers. Janco en Marieke Elin, Justin en Vince Erwin en Sabine Bente en Jesse Correspondentieadres: Kwikstaarthof 1,2841 NW Moordrecht Vanwege de huidige omstandigheden vindt het afscheid in besloten kring plaats. Wij zijn geschokt door het overlijden van ons bestuurslid KBO Philippine wenst de naasten veel sterkte toe. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze trouwe supporter en partner van onze teamgenoot Wij wensen Jeroen, Matthijs, Megan en allen die haar dierbaar zijn veel sterkte met dit grote verlies. Namens iedereen van Goesje 3 Roerloos liggen nu de ijverige handen Helpen was zijn leuze Was het niet thuis, dan bij een ander Maar zijn ziekte liet hem geen keuze Ondanks zijn sterke wil Ligt hij nu kalm en stil Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze pa en trotse opa Kortgene Hansweert 31 maart 1945 76 jaar 17 april 2021 Hansweert Riek Bilius - Heijboer Nieuwe Tonge Trudy en Frank Thomas Matthijs Breda John en Mariska Belana en Justin Rowena Bote Westelijke Kanaalweg 6 4417 BX Hansweert Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en huisarts dr. Zwart voor de liefdevolle zorg en begeleiding. De crematie vindt plaats in besloten kring. Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze broer, zwager en oom Adri en Diny van de Velde Andrea en Wouter COLOFON S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52