Inspiratie en informatie rondom overlijden nrm mensenlino ■|l' 6 COLOFON Familieberichten 9 mensenlinq.nl dpg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henny van Steenberge Henny was vanaf 1987 lid en heeft zich in het verleden bestuurlijk ingezet voor onze vereniging. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden T.V. Philten Philippine, 15 april 2021 Henny van Steenberge DANKBETUIGING Marten Gatze Kampstra - Marten - Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. V familieberichten maandag 19 april 2021 Wij zijn geschokt door het overlijden van ons bestuurslid KBO Philippine wenst de naasten veel sterkte toe. De hartelijke wijze van medeleven en de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader heeft ons erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Suzanne en Anton Joke Anneke, echtgenote van Goatse Arnold en Maartje Klein- en achterkleinkinderen 19 april, 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29