8 FAMILIEBERICHTEN Albertha Geertruida de Feijter OVERLEDEN Hans Bilius Cornelia Johanna Minderhoud Jan Jacobus Tolhoek Christina Maria (Tineke) Vis - de Reus Johannis Cornelis Joris Dingemanse -Jo- Anna Dingemanse-Verrijzer Anita Janssen Dank voor je liefde, dank voor je trouw. Ik zeg je bij deze, dat ik van je hou! Na vele fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en trotse oma -Kitty- Makassar 21 februari 1941 Rilland 114 april 2021 echtgenote van Kees de Goffau Helmond: Corien en Derek Wallace - de Goffau Georgia, Charlotte Vlissingen: Thea en Michiel van den Berg - de Goffau Anne, Aniek Den Haag: Jan de Goffau en Mildred Yankyerah Zoe, Chloe, Jolie Kasper Galentijnsedam 2,4411 DA Rilland De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze erkentelijkheid gaat uit naar het personeel van Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging. - Corry- Louis van de Velde Jan i-A 'i T maandag 19 april 2021 PM Roerloos liggen nu de ijverige handen Helpen was zijn leuze Was het niet thuis, dan bij een ander Maar zijn ziekte liet hem geen keuze Ondanks zijn sterke wil Ligt hij nu kalm en stil Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze pa en trotse opa Kortgene 31 maart 1945 76 jaar Hansweert 17 april 2021 Hansweert Riek Bilius - Heijboer Nieuwe Tonge Trudy en Frank Thomas Matthijs Breda John en Mariska Belana en Justin Rowena 8o4S> Westelijke Kanaalweg 6 4417 BX Hansweert Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en huisarts dr. Zwart voor de liefdevolle zorg en begeleiding. De crematie vindt plaats in besloten kring. Ais ik eens mijn ogen sluit en het leven vliegt eruit en als men vraagt: Was 't goed of matig? Was 't vlot of statig? Blijf bij de vraag niet langer staan Vergeef me, ik heb m'n best gedaan. Hierbij geven wij kennis van het overlijden, na een kort ziekbed, van onze vader, opa en overgrootvader weduwnaar van *Vlissingen,16 april 1928 tTerneuzen, 12 april 2021 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tamarindestraat 39,4537 XG Terneuzen Gezien de huidige omstandigheden heeft de crematiedienst in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank aan Dr. Bosman en de Hospice Terneuzen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze trouwe supporter en partner van onze teamgenoot Wij wensen Jeroen, Matthijs, Megan en allen die haar dierbaar zijn veel sterkte met dit grote verlies. Namens iedereen van Goesje 3 Na een lang en vol leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 2014 weduwe van Stefanus Johannes Willeboord Stroo 10 september 1935 15 april 2021 mama, lieve mama, oma, opgewekte, lieve oma, wat zullen we jouw grijze bolletje, de neuriënde liedjes, jouw lieve lach, en gulle warmte gaan missen en wat zijn we er dankbaar voor datje er altijd voor ons was Ellen Julian Karin Annemarie en Larry Bellefleur Correspondentieadres: Veersesingel 23,4332 TA Middelburg Gezien de huidige omstandigheden vindt de afscheidsceremonie plaats in besloten kring Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze broer, zwager en oom Adri en Diny van de Velde Andrea en Wouter Midden in 't leven. Nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over, in één keer voorbij. Pap, voor ons was je een kei. Enig in je soort. Wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. In de rotsvaste overtuiging in een Leven na de dood, in de wetenschap dat hij terugkeert bij zijn geliefde Jetty, is heel onverwachts overleden onze vader, schoonvader en opa 's-Heer Abtskerke, 31 juli 1947 Moordrecht, 14 april 2021 Sinds 1999 weduwnaar van Jetty Tolhoek-Koers. Janco en Marieke Elin, Justin en Vince Erwin en Sabine Bente en Jesse Correspondentieadres: Kwikstaarthof 1,2841 NW Moordrecht Vanwege de huidige omstandigheden vindt het afscheid in besloten kring plaats. Stil Zij mocht gaan, het is goed. Zij mag rusten. Maar voor ons, een gemis, dat zij stil geworden is.... *26 juli 1933 Makassar (Nederlands Indië) 115 april 2021 Zierikzee De stilte en leegte zijn nu al voelbaar. We zullen haar ontzettend missen. Ze was zo sterk en zo betrokken bij de mensen om haar heen. Wij zijn trots op wat zij voor ons en haar omgeving betekend heeft. Ook al is het nu stil, haar verhalen leven voort. Den Haag, MartineVis Eduard Koek Correspondentiead res: Hofzichtlaan 7 2594 CB Den Haag Tineke is opgebaard in Afscheidshuis de Omarming, Emil Sandströmweg 2a in Zierikzee. Hier is op dinsdag 20 april van 18.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden op woensdag 21 april. U bent uitgenodigd om vanaf 14.30 uur de afscheids dienst te volgen via de livestream, deze is te vinden op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl/tinekevis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28