18 FAMILIEBERICHTEN Cees Boogaard Jacomina Boogaard-de Witte Corrie Coppoolse-Wijkhuisen Trudie Franse - Kleij Jo Glerum - Verheule Maatje Maria Huibregtse-Brasser Elisabeth Maatje van Iwaarden-Pekaar Louw Jobse Jan van 't Leven Abraham (Bram) Luteijn DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Familie Boogaard Zoutelande, april 2021 Elisabeth van den Bosse-Janse Voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man Cornelis Kesselaar zeg ik u hartelijk dank. Het heeft mij erg goed gedaan. S. Kesselaar - Duijnkerke Goes, april 2021 Corona heeft ervoor gezorgd dat het contact met de familie, vrienden en kennissen minder is geworden. De vele warme reacties en deelnemingen volgend op het overlijden van heeft ons laten zien dat menig bekende ons gezin een warm hart toedraagt. Een eer voor Trudie die dit ook zeer gewaardeerd zou hebben. Voor alle reacties zeggen we daarom ook hartelijk dank. Ze steken ons een hart onder de riem en maken ons sterk om met dit tragische verlies te leven. Jan René Marcel Louise Eline Florian April 2021 Voor de vele blijken van hartelijk meeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Jacomina Harthoorn - Weststrate zeggen wij u hartelijk dank. Uw meeleven op welke wijze dan ook heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Krabbendijke, april 2021 Wij zeggen u hartelijk dank voor het betoonde medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Pieternella Josina Rotte - Plansoen Het is ons tot steun geweest Peter en Wil Marjolein en Piet Karin en Ron Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2021 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze moeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de lieve kaarten en andere blijken van medeleven ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, april 2021 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven in welke vorm dan ook hebben wij zeer gewaardeerd. Liza en Leny Peter en Lia Klein- en achterkleinkinderen. Yerseke, april 2021 Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u hartelijk bedanken voor de vele kaarten, lieve woorden en brieven, bloemen en telefoontjes. Al deze belangstelling heeft op ons diepe indruk gemaakt na het plotselinge overlijden van mijn man, onze (schoon-)vader en opa Nel Jobse-Blaas Natasja en Johnny Meta, Rens \4 Jorco en Evelien Sofie, Bas Edith en Jasper Louren, Janiek Aagtekerke, april 2021 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u op deze wijze laten weten dat uw medeleven ons goed heeft gedaan. De vele mooie kaarten, en alle belangstelling hebben op ons diepe indruk gemaakt, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, trotse opa en 'oud opaatje' Het is stil en leeg, maar zoveel betrokkenheid helpt ons om met dit verlies en gemis te leven. Janny van 't Leven-Meeuwse Maaike en Piet Els en Fred Jan-Peter en Mary Klein- en achterkleinkinderen 's-Heerenhoek, april 2021 Hartelijk dank voor uw blijk van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader, opa en ouwe opa Het medeleven, persoonlijk of in de vorm van een kaartje is voor ons een troost en zal een dankbare herinnering blijven. A. Boogaard-Janse Kinderen, kleinkinderen en achterkleindochter. V. Voor uw blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Middelburg, april 2021 C. van den Bosse Kinderen Poppe Kinderen van den Bosse Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgroot oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Ko Coppoolse en de kinderen 's-Heer Arendskerke, april 2021 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma willen wij u hartelijk bedanken voor alle kaarten, brieven, bloemen en (online) aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Kapelle Wim Glerum, kinderen en kleinkinderen zaterdag 17 april 2021 PM We willen iedereen heel hartelijk bedanken voor het medeleven dat we mochten ontvangen in de vorm van lieve woorden, kaarten, bloemen, telefoontjes en appjes na het overlijden van mijn lieve man en onze altijd betrokken pa, opa en overopa Het was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. Leintje Luteijn-Cijvat Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, april 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46