PZC werkt met 24/7 demiwater produceren voor de industrie. Doe het maar. Activeer nu gratis PZC.NL/GOALALERT Ontvang direct een video van jouw club als er is gescoord! Procesoperator Service Technician M&TS nationale vacaturebank eredivisie Sint /ansteen MBO-niveau 4 E&I/AOTA/APRO C Sint lansteen MBO-niveau 4 WTB Als Procesoperator zorg jij ervoor dat de installaties optimaal blijven functioneren. |e controleert, bedient en onderhoudt diverse installa ties en voert procesevaluaties uit. Eventuele storingen los je zelf of met inzet van anderen op. Op termijn ga je meedraaien in wacht- en storingsdiensten. Op onze beurt steken wij graag tijd en aandacht in jou: via een intern opleidingsprogramma leiden wij je op. We hanteren flexibele arbeids tijden en bieden een goede pen sioenregeling. Op basis van je ervaring is het maximale bruto jaarsalaris 51.408. Dit is inclusief 20% flexibel in te zetten arbeids- voorwaardenbudget. Een onge kend interessant aanbod dus. Ben jij risicobewust en analytisch? En ben je in het bezit van een VCA-diploma? Dan zoeken wij jou. Solliciteer voor 30 april 2021 online via www.werkenbijevides.nl en stuur je CV en motivatiebrief mee. Heb je vragen, neem dan contact op met Donny de Vriend, Regio- hoofd Productieregio Zeeland Zuid-Oost, tel. 06 20 118 748. Meer weten over Evides? Kijk op www.evides.nl Als Service Technician ben je ver antwoordelijk voor de inspectie en het onderhoud van verschillende aan jou toegewezen installaties, je regelt de voorbereiding uitvoering en administratieve verwerking van de werkzaamheden en bent een vraagbaak voor collega's op het gebied van werktuigbouw. Samen zorgen jullie voor de optimalisatie van de installaties en verlaging van het aantal (ver-)storingen. Ook be geleid je onderaannemers en neem je deel aan consignatiediensten. Wat doet Evides voor jou? Op basis van je ervaring is het maximale bruto jaarsalaris 51.408. Dit is inclusief 20% flexibel in te zetten arbeidsvoorwaardenbudget. je kunt hiermee bijv. extra vakantiedagen inkopen. Ook hebben we veel aandacht voor je ontwikkelings mogelijkheden en hechten we veel waarde aan de privé/werkbalans. Heb jij affiniteit met de procesindus trie en stel jij veilig werken voorop? Dan leren wij je graag kennen. Solliciteer voor 30 april 2021 online via www.werkenbijevides.nl en stuur je CV en motivatiebrief mee. Heb je vragen, neem dan contact op met Ronald Hartog Manager Maintenance Technical Support, tel. 06 19 285 416. Meer weten over Evides? Kijk op www.evides.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Evides Industriewater Ongekend veelzijdig industriewater Water is nooit zomaar water. Daar komt heel wat (proces-)techniek bij kijken. Zo ook bij Evides Industriewater, een dochteronderneming van Evides Waterbedrijf, waar wij ons richten op 'maatwerk in water'. Dit doen we met name voor de chemische-, petrochemische- en voedingsmiddelenindustrie. Wij leveren onze opdrachtgevers diverse soorten proceswater, zorgen voor de zuivering van afvalwater en maken hergebruik van water mogelijk. 24 uur per dag 7 dagen per week.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 16