'WE VIEREN DE DAG VAN ONZE EERSTE ZOEN' BY De Liefde Voor we elkaar kenden, leefden we heel ver schillend. Ik had meerdere vriendjes, hield wel van een feestje, terwijl Guy jong trouwde, snel kinderen kreeg en al op zijn 19de in de zaak van zijn vader werkte. Het gekke is: als ik hem twintig jaar geleden had ontmoet, had ik niet naar hem gekeken, terwijl ik wel altijd heb verlangd naar huisje-boompje-beestje. Want een beetje ouderwets is Guy wel: hij doet dingen 'zoals het hoort'. Hij weet alles van hypotheken, politiek en het repareren van wasmachines, heeft zijn kinderen een strikte opvoeding gegeven en zijn zaken zijn piekfijn op orde. Is dat niet saai, vragen vriendinnen soms, maar ik vind het heerlijk. Nu ik de man van mijn dromen heb gevonden, neem ik met alle liefde de rol van verzorgende vrouw op me. Ik kook, doe de was, strijk zijn overhemden. Over onze relatie praten met mijn vriendin, zijn dochter, is ongemakkelijk. Dit doen we dan ook niet. Ik zit ook niet meer in het vrien dengroepje van voorheen. Ze komt uiteraard geregeld over de vloer en we praten gezellig bij, maar niet meer als vriendinnen. Trouwen doe je maar één keer, zegt Guy. Hij heeft al een huwelijk achter de rug, dus dat gaat 'm voor mij niet worden. Dat vind ik jammer, maar dat dit echte liefde is, laat hij me dagelijks merken. En elke vierde van de maand krijg ik een bos bloemen: de dag waarop we voor de eerste keer zoenden. Dat blijven we voor altijd vieren.' 'Een aardige heer die mij mee uit eten nam, een prosecco voor me bestelde, de rekening betaalde en me na afloop een kus op mijn wang gaf. Ik was het niet gewend, zo'n gentle man. De mannen met wie ik voorheen uitging, hadden geen geld bij zich, begonnen aan me te zitten en wilden meteen blijven slapen. Geen idee waarom ik op van die foute types viel, maar ik was blij dat deze nu eens anders was. Hij droeg een prachtig pak met stropdas en maakte keurig een vervolgafspraak. Ik ging met een grote glimlach naar huis. Guy en ik zijn zeven jaar geleden aan elkaar gekoppeld door een vriendin van me die een stuk jonger is dan ik. Guy is haar vader, en het leek haar wel een match. Mijn hoofd stond er niet naar, ik was bezig een bed and breakfast in Wijk aan Zee op te zetten, maar na een paar maanden kreeg ik een bericht via LinkedIn. Van Guy, die mij niet via zijn dochter wilde benaderen, want dat vond hij gek. We spraken af, ik was er iets eerder en zag hem binnen komen: een grote man, stoer, met veel haar. Precies waar ik van hou. Mijn plan voor een B&B aan zee gaf ik al snel op voor een beter idee. Guy woont in het Gelderse Elst, waar hij een Inge (61) werd verliefd op Guy (66), de vader van een van haar vriendinnen. 3D-printbedrijf was begonnen, en stelde voor samen een pand te zoeken dat groot genoeg was voor een bed and breakfast. Ik had er meteen zó'n goed gevoel bij. Al vaker had ik over een relatie geroepen dat 'dit hem écht was', maar Guy was hem echt. Mijn vertrou wen is niet geschaad: we wonen en werken onder één dak, hij helpt me waar hij kan met de B&B, ik ben oma geworden van zijn jongste kleinkind en we zijn nog steeds verliefd. Inge en Guy zijn hun echte namen. Ook geïnterviewd worden voor BV De Liefde? mezza@dpgmedia.nl 40 MEZZA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 120