dpg"11' FAMILIEBERICHTEN 17 HuibTilroe Kees Kees de Klerk Kees de Klerk Cornelis Joseph Zoeteweij Kees Zoeteweij Kees Zoeteweij Cornelis Leendert de Klerk Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees 23 september 1933 f 14 april 2021 J.A.H. Zoeteweij-Bom Edward en Lydia Zoeteweij-Baars Eric en Agnes Amalia en Arnold Molenlaan 22 4401 CC Yerseke We nemen in besloten kring afscheid van Kees. We danken de medewerkers van Allévo, onze huisartsen, hulpverleners van de ambulancedienst en zorgverleners van de palliatieve afdeling van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom We wensen Ans, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Dittie en Hans de Leeuw-Zoeteweij Kinderen en kleinkinderen Kees Zoeteweij Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw clublid Wij wensen Ans, Edward en Lydia en kinderen veel sterkte toe. Leden Modelvliegtuigclub Zuid-Beveland Yerseke COLOFON Familieberichten familieberichten vrijdag 16 april 2021 PM Jij Met wie ik mocht leven Om wie ik kan lachen Aan wie ik kon geven Van wie ik mag huilen Jij hebt mij alles gegeven Jij, voor altijd mijn liefde Jij, voor altijd mijn leven Intens verdrietig maar met mooie herinneringen is bij het opgaan van de zon mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa overleden 15 januari 1947 Middelburg 9 april 2021 Els de Klerk-van Kleeff Arno en Claudia Shana Liam Ronald en Djessie Luca Quinn Correspondentieadres: Scholeksterstraat 17,4332 CD Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt en diepbedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze oud-collega en oud eigenaar Verdrietig, maar vooral heel dankbaar voor alle jaren dat we met jou hebben mogen samenwerken, Arno en Claudia Stefan Jonathan De Klerk Elektra Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwachts is overleden echtgenoot van ons lid Els en vader van ons lid Arno en oud-lid Ronald. Kees was altijd zeer betrokken bij ons muziekkorps. Wij wensen Els, de kinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur, dirigent en leden van het Middelburgs Muziekkorps Een buitengewoon aardig mens, allemansvriend en "baas" heeft ons verlaten. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. (oud)-medewerkers van Drukkerij Zoeteweij Yerseke Zoals ik kwam Zoals ik ben Zoals ik ben geweest Zo ben ik heengegaan Bevrijdend voor hem, zeer verdrietig voor ons, is overleden onze lieve pa en opa Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Tonny en Peggy Ruud Dore, Vince, Ceessie Marjon en Jan Bart Chloe en Boaz 9 april 2021 Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 109,4382 AH Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen alle medewerkers van Ter Reede, woning 23, bedanken voor alle liefde, zorg en gezelligheid die Huib heeft mogen ontvangen. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V® 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45