16 FAMILIEBERICHTEN Maaike Griep Joan de Jong Janny Keulemansvan Belzen Johannes Anne Johannes Anne de Jong Jan Coppoolse OVERLEDEN Jakob Bruch Diepbedroefd, maar met een gevoel van dankbaarheid, voor alles wat zij voor ons heeft betekend, willen wij aan u mededelen dat is overleden mijn allerliefste moeder, zus, schoonzus en tante de S&rmdb - uemdep Q^ee weduwe van Johannes Pieter (Jo) de Hondt 10 juli 1932 13 april 2021 Joop de Hondt en Wilma van Maldegem Wilma en Piet Goedhart - van der Lee Loes van der Lee - Bakker Neven en nichten Correspondentieadres: Goudestein 47 1081AZ Amsterdam In verband met de huidige maatregelen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Met intens verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn echtgenoot, onze vader, opa, mijn zoon en vriend Enkhuizen, 15 januari 1959 t Rotterdam, 13 april 2021 Hij zal zo gemist worden. Anne-Marie de Jong-Burgers Anne, Jeroen, Millen Lies, Peter, Jonah, Elena, Avélie Wïllemijn, Ingmar, Guus, Julian Janny de Jong-Koutstaal De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 april in besloten kring. r Tot ons grote verdriet is mijn oudste zoon, onze oudste broer, onze zwager overleden. Hij beschikte over ongewone talenten en heeft zijn grootse dromen kunnen waarmaken. Wij denken in liefde aan zijn echtgenote en dochters. Enkhuizen, 15 januari 1959 Schuddebeurs, 13 April 2021 Jannie de Jong-Koutstaal Cor de Jong (in liefdevolle herinnering) Anna en Maarten Rijkeboer Ben en Marja de Jong Cor Jan en Hendrika de Jong Hermien de Jong en Klaas Messelink Joan de Jong Joan de Jong Onze grote lieverd die bij zoveel mensen zo'n grote impact teweeg heefi gebracht. vrijdag 16 april 2021 PM Verslagen en verdrietig hebben wij vernomen, dat voor ons toch onverwachts, is overleden onze zwager, oom en neef Wij wensen (tante) Riet, Annemarie en Eric, Niels en Tessa, Romy en Chiel heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Addy Geldof-Jansen van Rosendaal (in herinnering) en Max Geldof Christi (in herinnering) en Harold Annet Marianne en Kees Mare en Nathalja Jan en Karin Jansen van Rosendaal-de Nood Kathleen Nanne en Johan Fleur Bas Jenny de Kramer-Riemens Achterneven en -nichten Dit is de dag die de HERE gemaakt heeft; laten wij juichen en ons daarover verheugen. -Psalm 118:24 - 'Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart' We hebben aan Gods liefde moeten toevertrouwen, onze lieve Kortgene, 21 mei 1951 t Goes, 10 april 2021 Namens de Volle Evangelische Gemeente Filadelfia Vlissingen Correspondentieadres: Oudstraat 3 4384 DK Vlissingen Vanwege de huidige omstandigheden zat de uitvaart van Maaike in besloten kring plaatsvinden. We zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve, zorgzame schoonzuster en tante Steun en toeverlaat van broer Peter. Wij wensen hem alle kracht en sterkte toe bij dit grote verlies. Henk Keulemans Liesbeth Keulemans- Baart t Judi Diesch-van Oorschot Jolande en Jan Annemarie en Ewald Vlissingen, 15.04.2021. Met groot verdriet nemen wij afscheid van CEO GC Clad Parts BV Met zijn visie en ongekende wilskracht heeft hij uit het niets een uniek product en een florerend internationaal opererend bedrijf neergezet. Hij wist met zijn onuitputtelijke stroom van ideeën en plannen zijn personeel, klanten en leveranciers te inspireren én te motiveren om het onmogelijke mogelijkte maken. Wij wensen zijn echtgenote Anne-Marie en kinderen Anne, Lies, Willemijn, kleinkinderen en familieleden heel veel sterkte met dit grote en onverwachte verl ies. Directie en medewerkers GCClad Parts BV Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Als vriend maar ook de laatste jaren als actief mede aandeelhouder van onze organisatie heeft hij er in belangrijke mate aan bijgedragen dat we een turbulente periode hebben doorstaan. Wij zullen hem daar altijd dankbaar voor zijn. Wij verliezen in hem een goed medebestuurslid en een groot vriend. Hij was immer een grote bron van inspiratie, die altijd dacht in oplossingen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie, adviesraad en medewerkers Koninklijke Houthandel G. Wijma Zonen B.V. inklijkp Houthandel C. Wijma Zonen B.V. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Wij zullen zijn vriendschap missen. Lydia en Arjen Oosterling en de meiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44