t FAMILIEBERICHTEN 17 Anthonie Christiaan Jan Ollebek Sien Verhoek Tonny Ollebek OVERLEDEN Reina Schilt Marianne Schoonen Tonny Netty Ollebek - Nieuwelink Klasina Eduardus Lambert Reina Everiena Pieternella Schilt echtgenote van onze collega Egbert Cijsouw Reina Everiena Pieternella Schilt Eduardus Petrus Elisabeth Maria Kroes -Eddy- Toen wij op die dag zagen hoe jij daar zo rustig lag verlost van pijn en angst - want voor de dood zijn wij 't bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend: hij heeft gehandeld als een vriend, hij heeft je zacht in slaap gesust - geen pijn, geen angst, tenslotte rust. Toch nog onverwachts en nog lang niet klaar om het leven los te laten, is mijn man, onze vader en lieve opa ingeslapen echtgenoot van 03 - 07 -1944 Biervliet 108-04-2021 Gent(B) Netty Jos en Petra Meike Seppe Zuiddorpe, 9 april 2021. Sint Marcusstraat 8,4547 NR De afscheidsdienst, waarna crematie zal in besloten kring plaatshebben. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame oma en overgrootmoeder weduwe sinds 15 september 1998 van *13-09- 1930 Rotterdam |09-04-2021 Zaamslag Nicole en Tony Lammertijn-Lambert Robin en Valerie Jordy en Evelien Mireille en Dethlef Pieters-Lambert Sven en Lisa Cato Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Molenhof' voor de liefdevolle verzorging. Philippine, 15 april 2021 Corr. adres: Meijland 18 4553 CX Philippine De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. /Cr> Er is een tijd om te lachen en een tijd om te huilen. Een tijd om te leven en een tijd om te sterven. Alles heeft zijn uur en ieder ding onder de hemel zijn tijd. Bedroefd nemen wij afscheid van onze broer, schoonbroer, oom en oudoom We wensen Netty, Jos, Petra, Meike en Seppe veel sterkte toe. Familie Ollebek broers en zussen schoonbroers en schoonzussen neven en nichten achterneven en achternichten Gent, 8 april 2021 Geheel onverwachts is overleden onze buurman Jan Coppoolse We wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Familie Oele Familie Koster Familie Maljers Piet en Nel Janse Peter en Tannie Janse Joard en Nelianne Janse Leo en Rita Janse Casper en Carla van Belzen Adrie Louwerse Martin en Lydia Walhout Jan en Nella Walhout donderdag 15 april 2021 Dankbaar voor alle mooie momenten die we mochten delen In gedachten blijft ze bij ons. Jozias en An Cijsouw t Hendrik en Ingeborg Lieke Liv Tim en Kimberly Hans en Carien Roy Fleur en Jochem Jesse Rien en Marly Ellen en Jurgen Ons bereikte het droevige bericht dat na een langdurige ziekte is overleden Wij wensen Egbert, familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management Team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Geraakt zijn wij door het veel te vroeg overlijden van echtgenote van onze collega Egbert Cijsouw Ondanks dat we wisten dat Reina ziek was, kwam het afscheid toch nog onverwacht. Wij zullen er als collega's alles aan doen om Egbert te steunen. Wij wensen Egbert, familie en vrienden heel veel sterke toe. Collega's afdeling Ammoniak Ref. C Yara Sluiskil B.V. Wij zijn aangedaan door het plotseling overlijden van Marianne heeft ruim 20 jaar in diverse teams bij Scalda en rechtsvoorgangers gewerkt. Tot maart 2019 was zij werkzaam als teamleider bij Scalda Zorg, Welzijn en Uiterlijke Verzorging. We zijn dankbaar voor haar inzet, toewijding en het delen van haar kennis met het onderwijs. Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies Namens de medewerkers van Scalda Zorg, Welzijn en Uiterlijke Verzorging en mede namens het College van Bestuur van Scalda, René van der Waal, directeur Scalda Zorg, Welzijn en Uiterlijke Verzorging We hebben zo veel mooie herinneringen aan momenten groot en klein Die zorgen voor een lach, naast verdriet en pijn.. Verdrietig, maar met mooie herinneringen aan zijn liefde, dankbaarheid en optimisme hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Emmy Kroes-de Rechter Hontenisse, 13 oktober 1951 t Hulst, 12 april 2021 Op 69-jarige leeftijd is hij overleden in het hospice "De Meander" te Hulst. Emmy Bas Imke, Roan Nico Tessa, Suze, Jop Correspondentieadres: Badhuisweg 4,4564 AH Sint Jansteen De afscheidsdienst van Eddy zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Eddy de afgelopen tijd zo liefdevol verzorgd en begeleid hebben. COLOFON ■familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTUDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55