FAMILIEBERICHTEN 17 Hans Nieuwenhuize Liliane Francke - Creemers Liliane Lieve Liliane, wat zullen we je missen. Liliane Francke - Creemers Liliane Francke-Creemers Enige en Algemene Kennisgeving Verdrietig geef ik u kennis dat na een periode van ziek zijn toch nog onverwacht is overleden mijn lieve en zeer zorgzame vrouw Jannetje Keulemans - van Belzen Janny Arnemuiden, t Rotterdam, 11 september 1948 13 april 2021 Peter Keulemans Onvergetelijk zijn de vele momenten van liefde en zorg die zij heeft beleefd met en ontvangen van haar hartsvriendin Crina. Het was voor Janny van onnoemelijk grote waarde. Bisschopstraat 40 4353 BP Serooskerke De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 17 april. Heden is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Janny Keulemans - van Belzen Blaas en Francien Marco en Edyta Marianne en Ronald en kleinkinderen Arnemuiden, 13 april 2021 Vol verdriet hebben wij na vele jaren van trouwe vriendschap, waarin wij vele mooie herinneringen hebben gemaakt, afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Janny Keulemans - van Belzen 63 jaar lang een trouwe en onvergetelijke hartsvriendin. Ik ga haar vreselijk missen. Crina en Kees Baas Nieuw- en Sint Joosland, 13 april 2021 Janny Keulemans Verslagen zijn wij door het overlijden van Hans Nieuwenhuize Onze gedachten zijn bij zijn dierbaren, waarvan wij weten hoeveel hij van hen hield. Medewerkers, vrijwilligers en management Cederhof Geheel onverwachts is overleden onze buurman Jan Coppoolse We wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Familie Oele Familie Koster Familie Maljers Piet en Nel Janse Peter en Tannie Janse Joard en Nelianne Janse Leo en Rita Janse Casper en Carla van Belzen Adrie Louwerse Martin en Lydia Walhout Jan en Nella Walhout DANKBETUIGING Bedankt voor uw mooie woorden van medeleven en troost, geschreven of gesproken na het overlijden van Janny Kostense-Geluk Het heeft ons goed gedaan. Familie Geluk Vlissingen, april 2021 donderdag 15 april 2021 PM Nooit meer je stem Nooit meer je herkenbare lach Nooit meersamen genieten van een mooie dag Bewondering hebben wij voor haar positieve instelling, humor en kracht, zelfs als het moeilijk was. Dankbaar zijn we voor haar zorgzaamheid en vele mooie herinneringen. Op 62-jarige leeftijd hebben wij tot ons groot verdriet in liefde moeten loslaten mijn lieve vrouw, onze gezellige en betrokken (schoon)moeder en trotse oma Joos Francke Saskia en Bernado Malou, Tobi MariëlleenTom Siem, Maud Zoutelande, 13 april 2021 Correspondentieadres: Nieuwe Land 11,4374 DG Zoutelande In verband met de huidige COVID-19 maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Lieve, dappere je hebt je rust gevonden.. Je vrolijkheid, gezelligheid en belangstelling die je zelfs op 't laatst nog toonde was bewonderingswaardig en zal ons altijd bijblijven. We zullen onze schoonzus en tante ontzettend missen. Arno en Eline Francke Jordan Nena Nadie (in herinnering) Biggekerke, april 2021 Je kunt met woorden niet altijd zeggen watje voelt. We wensen Joos, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte. Paul en Alida Sylvia en Leo Ellen en Fons Annemieke en Hennie Betsie en David Annemarie en Maurice Ina en Ton Natalie en Jeroen Annie Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriendin Wij wensen Joos, Saskia en Bernado, Mariëlle en Tom veel sterkte met dit grote verlies. Simon en Jickna Katinka en Jan-David Na een jarenlange vriendschap is veel te jong overleden onze lieve vriendin We bewaren hele mooie herinneringen aan haar en wensen Joos, Saskia en Do, Marielle en Tom en de kleinkinderen sterkte de komende tijd. Peter van der Heijden Jan Bommeljé Roland en Ria Flipse Sjaak en Ria de Witte Gabry en Nanda de Keijzer Simon en Janny Jasperse Peter en Karin Looise Wim en Loes Bommeljé en kinderen Het bericht dat onze penningmeester is overleden, heeft ons erg geraakt. Janny is ruim 25 jaar een enorm betrokken bestuurslid en penningmeester geweest, we zullen haar missen. Wij wensen Peter en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur, leiding en leden S.V. Serooskerke Serooskerke, 14 april 2021 Dag broer, het ga je goed, tot ziens! Axel Rudy en Nel Nieuwenhuize Ramon en Lisa Roseanne FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dpg ^familieberichten COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45